Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0448.596.294
- Rechtsvorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1992-11-05
- Personeel
- 13,9 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Jean-Chot, Olloy 39, 5670 Viroinval
- Andere namen
- C.O.D.E.F. · Afkorting (Frans)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 81.300Landschapsverzorging
- 85.592Beroepsopleiding
- 78.200Activiteiten van uitzendbureaus en andere diensten in verband met personeelsvoorziening
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
6 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 31.301
▼ 21,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 267.951
▲ 16,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
35,9 %
▲ 5,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 147.255 | ▲ 9,3 % | € 134.677 | € 128.148 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 1.093.525 | ▼ 0,4 % | € 1.098.230 | € 1.012.614 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 39.723 | ▼ 21,8 % | € 50.826 | € 32.375 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 31.301 | ▼ 21,7 % | € 39.956 | € 25.390 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 267.951 | ▲ 16,8 % | € 229.370 | € 189.414 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 477.701 | ▼ 4,8 % | € 501.710 | € 538.850 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 745.652 | ▲ 0,7 % | € 740.820 | € 738.004 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 35,9 % | ▲ 5,0 ptn | 31,0 % | 25,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 13,9 | ▼ 0,2 | 14,1 | 13,1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m04-f | m04-f | m04-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Jean-Chot, Olloy 39, 5670 Viroinval
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-06
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-26
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-08
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION?
Het ondernemingsnummer van CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION is 0448.596.294. Het btw-nummer is BE 0448.596.294.
Wanneer werd CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION opgericht?
CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION werd opgericht op 5 november 1992, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION?
De maatschappelijke zetel van CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION is Rue Jean-Chot, Olloy 39, 5670 Viroinval.
Wat doet CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION?
De hoofdactiviteit van CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION is: Landschapsverzorging (NACE 81.300); Beroepsopleiding (NACE 85.592).
Hoeveel werknemers heeft CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION?
Volgens de jaarrekening over 2025 had CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION gemiddeld 13,9 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION?
In 2025 had CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION een omzet van € 147.255. De winst van het boekjaar was € 31.301.
Is CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION bereikbaar via Peppol?
Ja. CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0448596294 en 9925:BE0448596294 (stand van 7 november 2026).
Hoe financieel gezond is CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 267.951, een solvabiliteit van 35,9 % en een winst van € 31.301. De winst daalde met 21,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 6 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION 6 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION?
Het boekjaar van CENTRE D'ORIENTATION ET DE DEVELOPPEMENT POUR L'EMPLOI ET LA FORMATION eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0448596294
Europese Commissie0448596294
Notarissen (Fednot)