Belgische ondernemingen

Onderneming 0448.413.182

MIS DATA BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Waterloo · sinds 1992

Besloten Vennootschap in Waterloo, sinds 1992. Detailhandel in ICT-apparatuur. Brutomarge € 92k, winst € 64k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0448.413.182.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 63.810

▲ 7,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 108.827

▼ 25,0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0448.413.182
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1992-10-02
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Drève Richelle 161H, 1410 Waterloo

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 47.400Detailhandel in ICT-apparatuurHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerkenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 63.910Activiteiten van webportalenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 73.200Markt- en opinieonderzoekNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.100Reparatie en onderhoud van computers en communicatieapparatuurNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 63.810

▲ 7,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 108.827

▼ 25,0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

40,9 %

▼ 31,6 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 92.213▲ 8,3 %€ 85.180€ 81.900
Bedrijfswinst (-verlies)€ 89.244▲ 10,4 %€ 80.840€ 62.676
Winst (verlies) van het boekjaar€ 63.810▲ 7,4 %€ 59.435€ 40.834
Balans
Eigen vermogen€ 108.827▼ 25,0 %€ 145.017€ 85.581
Schulden€ 157.346▲ 186,2 %€ 54.981€ 74.337
Balanstotaal€ 266.172▲ 33,1 %€ 199.998€ 159.919
Solvabiliteit berekend40,9 %▼ 31,6 ptn72,5 %53,5 %
Schemam81-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Avenue des Pinsons 4, 1410 Waterloo

2.060.343.940 · sinds 1993-01-15

18.200.03 Reproductie vanaf een origineel van programmatuur en gegevens op schijven, compactdiscs, banden of cassettes; 43.211.02 Installatie van de bedrading voor telefooninstallaties en computersystemen; 46.500 Groothandel in informatie- en communicatieapparatuur; 47.400 Detailhandel in ICT-apparatuur; 47.400.01 Kleinhandel in computers en standaardprogrammatuur; 58.290 Uitgeven van overige software; 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten; 62.200.01 Verlenen van advies aan de gebruikers over soorten computers (hardware) en hun configuratie en de toepassing van bijbehorende programmatuur (software); 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer; 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten; 63.910 Activiteiten van webportalen; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 70.200.01 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz.; 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie; 73.300.01 Verlenen van advies en praktische hulp aan de bedrijven ivm public relations en communicatie; 95.100 Reparatie en onderhoud van computers en communicatieapparatuur; 95.100.01 Onderhoud en de reparatie van computers en randapparatuur

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van MIS DATA?

Het ondernemingsnummer van MIS DATA is 0448.413.182. Het btw-nummer is BE 0448.413.182.

Wanneer werd MIS DATA opgericht?

MIS DATA werd opgericht op 2 oktober 1992, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van MIS DATA?

De maatschappelijke zetel van MIS DATA is Drève Richelle 161H, 1410 Waterloo.

Wat doet MIS DATA?

De hoofdactiviteit van MIS DATA is: Detailhandel in ICT-apparatuur (NACE 47.400).

Hoeveel werknemers heeft MIS DATA?

Volgens de jaarrekening over 2025 had MIS DATA geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van MIS DATA?

MIS DATA vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 92.213 in 2025. De winst van het boekjaar was € 63.810.

Is MIS DATA bereikbaar via Peppol?

Ja. MIS DATA staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0448413182 en 9925:BE0448413182 (stand van 25 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is MIS DATA?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 108.827, een solvabiliteit van 40,9 % en een winst van € 63.810. De winst steeg met 7,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is MIS DATA failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van MIS DATA ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft MIS DATA de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van MIS DATA, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 2 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt MIS DATA?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft MIS DATA 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van MIS DATA?

Het boekjaar van MIS DATA eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid