Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0448.266.001
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1992-09-30
- Personeel
- 1,0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Boulevard des Gérardchamps 164-166, 4800 Verviers
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.643Groothandel in elektrisch materiaal, inclusief installatiemateriaal
- 47.540Detailhandel in elektrische huishoudapparaten
- 47.540Detailhandel in elektrische huishoudapparaten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 31.405
▲ 11,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ -534
▲ 98,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
-0,6 %
▲ 48,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 96.664 | ▲ 16,6 % | € 82.877 | € 113.491 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 46.782 | ▲ 33,1 % | € 35.141 | € 27.116 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 31.405 | ▲ 11,6 % | € 28.146 | € 26.902 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € -534 | ▲ 98,3 % | € -31.939 | € -60.085 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 83.445 | ▼ 14,5 % | € 97.544 | € 100.533 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 82.911 | ▲ 26,4 % | € 65.605 | € 40.448 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | -0,6 % | ▲ 48,0 ptn | -48,7 % | -148,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 1,0 | = 0 | 1,0 | – | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Boulevard des Gérardchamps 166, 4800 Verviers
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-16
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-02
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-18
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE?
Het ondernemingsnummer van CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE is 0448.266.001. Het btw-nummer is BE 0448.266.001.
Wanneer werd CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE opgericht?
CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE werd opgericht op 30 september 1992, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE?
De maatschappelijke zetel van CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE is Boulevard des Gérardchamps 164-166, 4800 Verviers.
Wat doet CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE?
De hoofdactiviteit van CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE is: Groothandel in elektrisch materiaal, inclusief installatiemateriaal (NACE 46.643); Detailhandel in elektrische huishoudapparaten (NACE 47.540).
Hoeveel werknemers heeft CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE gemiddeld 1,0 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE?
CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 96.664 in 2025. De winst van het boekjaar was € 31.405.
Is CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE bereikbaar via Peppol?
Ja. CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0448266001 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -534, een solvabiliteit van -0,6 % en een winst van € 31.405. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst steeg met 11,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 16 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE?
Het boekjaar van CENTRALE DES PIECES DE RECHANGE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0448266001
Europese Commissie0448266001
Notarissen (Fednot)