Belgische ondernemingen

Onderneming 0448.102.089

BAGAGE FASHION BV

Actief sinds 1992 Normale toestand Besloten Vennootschap Boom

Besloten Vennootschap in Boom, sinds 1992. Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment). Brutomarge € 51k, winst € 12k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0448.102.089.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 11.723

▲ 286,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 212.750

▲ 5,8 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0448.102.089
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1992-08-26
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Henri Spillemaeckersstraat 1-3, 2850 Boom

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 47.716Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)Hoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.716Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)Hoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 11.723

▲ 286,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 212.750

▲ 5,8 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

83,2 %

▲ 3,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 51.390▲ 200,3 %€ 17.115€ 28.913
Bedrijfswinst (-verlies)€ 9.719▲ 177,3 %€ -12.573€ -13.189
Winst (verlies) van het boekjaar€ 11.723▲ 286,8 %€ -6.274€ -7.057
Balans
Eigen vermogen€ 212.750▲ 5,8 %€ 201.028€ 207.302
Schulden€ 43.107▼ 18,1 %€ 52.624€ 57.472
Balanstotaal€ 255.857▲ 0,9 %€ 253.652€ 264.774
Solvabiliteit berekend83,2 %▲ 3,9 ptn79,3 %78,3 %
Schemam87-fm87-fm07-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Henri Spillemaeckersstraat 1 B, 2850 Boom

2.059.296.241 · sinds 1995-04-26

  • 47.711 Detailhandel in damesbovenkleding
  • 47.714 Detailhandel in onderkleding, lingerie en strand- en badkleding
  • 47.716 Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van BAGAGE FASHION?

Het ondernemingsnummer van BAGAGE FASHION is 0448.102.089. Het btw-nummer is BE 0448.102.089.

Wanneer werd BAGAGE FASHION opgericht?

BAGAGE FASHION werd opgericht op 26 augustus 1992, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van BAGAGE FASHION?

De maatschappelijke zetel van BAGAGE FASHION is Henri Spillemaeckersstraat 1-3, 2850 Boom.

Wat doet BAGAGE FASHION?

De hoofdactiviteit van BAGAGE FASHION is: Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment) (NACE 47.716).

Hoeveel werknemers heeft BAGAGE FASHION?

Volgens de jaarrekening over 2025 had BAGAGE FASHION geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van BAGAGE FASHION?

BAGAGE FASHION vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 51.390 in 2025. De winst van het boekjaar was € 11.723.

Is BAGAGE FASHION bereikbaar via Peppol?

Ja. BAGAGE FASHION staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0448102089 en 9925:BE0448102089 (stand van 2 november 2026).

Hoe financieel gezond is BAGAGE FASHION?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 212.750, een solvabiliteit van 83,2 % en een winst van € 11.723. De winst steeg met 286,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is BAGAGE FASHION failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BAGAGE FASHION ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft BAGAGE FASHION de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van BAGAGE FASHION, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt BAGAGE FASHION?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BAGAGE FASHION 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van BAGAGE FASHION?

Het boekjaar van BAGAGE FASHION eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid