Belgische ondernemingen

Onderneming 0447.376.272

MARY D. NV

Actief Normale toestand Naamloze vennootschap Namur · sinds 1992

Naamloze vennootschap in Namur, sinds 1992. Vervaardiging van bereide maaltijden en schotels. Brutomarge € 100k, winst € 44k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0447.376.272.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 44.181

▼ 54,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 217.027

▲ 25,6 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0447.376.272
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1992-05-06
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Avenue Vauban 24, 5000 Namur

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 10.850Vervaardiging van bereide maaltijden en schotelsHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.389Groothandel in andere voedingsmiddelen, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.512Detailhandel in huishoudtextiel en beddengoedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.210Catering van evenementenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.300Organisatie van congressen en beurzenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 93.299Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 96.999Overige persoonlijke dienstenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 44.181

▼ 54,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 217.027

▲ 25,6 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

67,7 %

▲ 18,0 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 99.603▼ 15,3 %€ 117.531€ 84.756
Bedrijfswinst (-verlies)€ 76.707▼ 30,9 %€ 111.030€ 83.752
Winst (verlies) van het boekjaar€ 44.181▼ 54,3 %€ 96.713€ 78.396
Balans
Eigen vermogen€ 217.027▲ 25,6 %€ 172.846€ 126.133
Schulden€ 103.683▼ 40,7 %€ 174.845€ 211.351
Balanstotaal€ 320.710▼ 7,8 %€ 347.691€ 337.484
Solvabiliteit berekend67,7 %▲ 18,0 ptn49,7 %37,4 %
Schemam01-fm07-fm07-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Deelnemingen

Bron: jaarrekening boekjaar 2025

  • IMMOMYL · 0436.394.684
    100,00% rechtstreeks

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Avenue Vauban 24, 5000 Namur

2.057.766.908 · sinds 2001-08-29

10.850 Vervaardiging van bereide maaltijden en schotels; 46.389.02 Groothandel in verse kant- en klaarmaaltijden; 56.210.01 Klaarmaken, thuisbezorgen en eventueel serveren van maaltijden en bereide schotels; 56.210.02 Organiseren en verzorgen van bruiloften, banketten, cocktails, lunches, recepties, enz; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 82.300 Organisatie van congressen en beurzen; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 93.299.01 Bieden van overig amusement, neg: circussen, poppentheaters, rodeo's, klank- en lichtspelen, enz; 96.999 Overige persoonlijke diensten

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van MARY D.?

Het ondernemingsnummer van MARY D. is 0447.376.272. Het btw-nummer is BE 0447.376.272.

Wanneer werd MARY D. opgericht?

MARY D. werd opgericht op 6 mei 1992, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van MARY D.?

De maatschappelijke zetel van MARY D. is Avenue Vauban 24, 5000 Namur.

Wat doet MARY D.?

De hoofdactiviteit van MARY D. is: Vervaardiging van bereide maaltijden en schotels (NACE 10.850).

Hoeveel werknemers heeft MARY D.?

Volgens de jaarrekening over 2025 had MARY D. geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van MARY D.?

MARY D. vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 99.603 in 2025. De winst van het boekjaar was € 44.181.

Is MARY D. bereikbaar via Peppol?

Ja. MARY D. staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0447376272 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is MARY D.?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 217.027, een solvabiliteit van 67,7 % en een winst van € 44.181. De winst daalde met 54,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is MARY D. failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van MARY D. ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft MARY D. de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van MARY D., over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt MARY D.?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft MARY D. 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van MARY D.?

Het boekjaar van MARY D. eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid