Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0447.221.666
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1992-04-16
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Rocroi(BLX) 81 bus 18, 6464 Chimay
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.349Groothandel in dranken, algemeen assortiment
- 11.050Vervaardiging van bier
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -1.039
▲ 87,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ -238.169
▼ 0,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
-326,2 %
▼ 87,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 52.674 | ▲ 52,4 % | € 34.553 | € 48.026 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -1.043 | ▲ 85,7 % | € -7.277 | € 6.473 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -1.039 | ▲ 87,1 % | € -8.073 | € 6.798 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € -238.169 | ▼ 0,4 % | € -237.130 | € -229.057 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 311.175 | ▼ 7,6 % | € 336.623 | € 306.715 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 73.006 | ▼ 26,6 % | € 99.493 | € 77.658 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | -326,2 % | ▼ 87,9 ptn | -238,3 % | -295,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue de Rocroi(BLX) 81 bus 18, 6464 Chimay
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-20
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-27
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-10-14
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BRASSERIE DE SILENRIEUX?
Het ondernemingsnummer van BRASSERIE DE SILENRIEUX is 0447.221.666. Het btw-nummer is BE 0447.221.666.
Wanneer werd BRASSERIE DE SILENRIEUX opgericht?
BRASSERIE DE SILENRIEUX werd opgericht op 16 april 1992, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BRASSERIE DE SILENRIEUX?
De maatschappelijke zetel van BRASSERIE DE SILENRIEUX is Rue de Rocroi(BLX) 81 bus 18, 6464 Chimay.
Wat doet BRASSERIE DE SILENRIEUX?
De hoofdactiviteit van BRASSERIE DE SILENRIEUX is: Groothandel in dranken, algemeen assortiment (NACE 46.349); Vervaardiging van bier (NACE 11.050).
Hoeveel werknemers heeft BRASSERIE DE SILENRIEUX?
Volgens de jaarrekening over 2025 had BRASSERIE DE SILENRIEUX geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van BRASSERIE DE SILENRIEUX?
BRASSERIE DE SILENRIEUX vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 52.674 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 1.039.
Is BRASSERIE DE SILENRIEUX bereikbaar via Peppol?
Ja. BRASSERIE DE SILENRIEUX staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0447221666 en 9925:BE0447221666 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is BRASSERIE DE SILENRIEUX?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -238.169, een solvabiliteit van -326,2 % en een verlies van € 1.039. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst steeg met 87,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BRASSERIE DE SILENRIEUX failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BRASSERIE DE SILENRIEUX ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BRASSERIE DE SILENRIEUX de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van BRASSERIE DE SILENRIEUX, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 20 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt BRASSERIE DE SILENRIEUX?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BRASSERIE DE SILENRIEUX 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BRASSERIE DE SILENRIEUX?
Het boekjaar van BRASSERIE DE SILENRIEUX eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0447221666
Europese Commissie0447221666
Notarissen (Fednot)