Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0446.977.681
- Rechtsvorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1992-02-27
- Personeel
- 13,4 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Mussenstraat 17-19, 1000 Brussel
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 70.100Activiteiten van hoofdkantoren
- 86.220Activiteiten van medisch specialisten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
18 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -268.656
▼ 1352,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 1.882.450
▼ 12,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
85,6 %
▼ 1,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 2.967.625 | ▲ 8,1 % | € 2.744.802 | € 2.893.474 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 506.219 | ▼ 12,5 % | € 578.582 | € 618.153 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -294.556 | ▼ 2366,1 % | € -11.944 | € -40.173 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -268.656 | ▼ 1352,6 % | € 21.447 | € -37.943 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 1.882.450 | ▼ 12,5 % | € 2.151.106 | € 2.129.659 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 316.242 | ▼ 2,7 % | € 325.125 | € 343.522 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 2.198.692 | ▼ 11,2 % | € 2.476.232 | € 2.473.181 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 85,6 % | ▼ 1,3 ptn | 86,9 % | 86,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 13,4 | ▲ 0,5 | 12,9 | 12,7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m04-f | m04-f | m04-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (4)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Sint-Jobsplein 9, 1180 Ukkel
Vestiging
Gentsesteenweg 85, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Vestiging
Waterlose Steenweg 130, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Vestiging
De Wandstraat 129, 1020 Brussel
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-04
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-12
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-13
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe?
Het ondernemingsnummer van Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe is 0446.977.681. Het btw-nummer is BE 0446.977.681.
Wanneer werd Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe opgericht?
Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe werd opgericht op 27 februari 1992, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe?
De maatschappelijke zetel van Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe is Mussenstraat 17-19, 1000 Brussel.
Wat doet Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe?
De hoofdactiviteit van Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe is: Activiteiten van hoofdkantoren (NACE 70.100); Activiteiten van medisch specialisten (NACE 86.220).
Hoeveel werknemers heeft Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe gemiddeld 13,4 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe?
In 2025 had Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe een omzet van € 2.967.625. Het boekjaar sloot met een verlies van € 268.656.
Is Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe bereikbaar via Peppol?
Ja. Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0446977681 en 9925:BE0446977681 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.882.450, een solvabiliteit van 85,6 % en een verlies van € 268.656. De winst daalde met 1352,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 4 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe 18 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe?
Het boekjaar van Centres médicaux César De Paepe -Medische Centra Cesar De Paepe eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0446977681
Europese Commissie0446977681
Notarissen (Fednot)