Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0446.279.281
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1991-12-30
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Stationsstraat 77, 9900 Eeklo
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 68.121Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 462.915
▲ 1185,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 19.548.266
▲ 2,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
29,9 %
▲ 4,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 13.485.387 | ▲ 64,3 % | € 8.206.600 | € 6.971.369 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 2.360.580 | ▼ 17,1 % | € 2.846.736 | € 1.528.930 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 462.915 | ▲ 1185,5 % | € 36.010 | € -393.495 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 19.548.266 | ▲ 2,4 % | € 19.085.350 | € 19.049.340 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 45.763.916 | ▼ 17,5 % | € 55.463.460 | € 52.238.273 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 65.345.748 | ▼ 12,4 % | € 74.583.179 | € 71.322.783 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 29,9 % | ▲ 4,3 ptn | 25,6 % | 26,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m02-f | m02-f | m02-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Aandeelhouders
Bron: jaarrekening
2 aandeelhouders in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om ze te zien.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Stationsstraat 77, 9900 Eeklo
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-04-28
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-04-28
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-04-26
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Huysman Promoties?
Het ondernemingsnummer van Huysman Promoties is 0446.279.281. Het btw-nummer is BE 0446.279.281.
Wanneer werd Huysman Promoties opgericht?
Huysman Promoties werd opgericht op 30 december 1991, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Huysman Promoties?
De maatschappelijke zetel van Huysman Promoties is Stationsstraat 77, 9900 Eeklo.
Wat doet Huysman Promoties?
De hoofdactiviteit van Huysman Promoties is: Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (NACE 68.121).
Hoeveel werknemers heeft Huysman Promoties?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Huysman Promoties geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Huysman Promoties?
In 2025 had Huysman Promoties een omzet van € 13.485.387. De winst van het boekjaar was € 462.915.
Is Huysman Promoties bereikbaar via Peppol?
Ja. Huysman Promoties staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0446279281 en 9925:BE0446279281 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is Huysman Promoties?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 19.548.266, een solvabiliteit van 29,9 % en een winst van € 462.915. De winst steeg met 1185,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Huysman Promoties failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Huysman Promoties ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Huysman Promoties de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Huysman Promoties, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 28 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt Huysman Promoties?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Huysman Promoties 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Huysman Promoties?
Het boekjaar van Huysman Promoties eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0446279281
Europese Commissie0446279281
Notarissen (Fednot)