Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0446.256.517
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1991-12-30
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Chemin de la Grosse Pierre 2, 1360 Perwez
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 46.190Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
4 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 329.299
▼ 19,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 379.473
▲ 0,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
15,5 %
▲ 0,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 500.668 | ▼ 2,5 % | € 513.262 | € 366.322 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 329.735 | ▼ 18,9 % | € 406.762 | € 276.452 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 329.299 | ▼ 19,7 % | € 409.979 | € 213.484 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 379.473 | ▲ 0,1 % | € 379.173 | € 402.694 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 2.031.558 | ▼ 2,3 % | € 2.079.687 | € 2.157.727 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 2.452.346 | ▼ 2,0 % | € 2.501.461 | € 2.607.027 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 15,5 % | ▲ 0,3 ptn | 15,2 % | 15,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
-
Aux Bonnes Boucheries Brabançonnes33,33% rechtstreeks
-
SEMAF89,60% rechtstreeks
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Chaussée de Wavre 134, 1360 Perwez
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2026-01-29
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2025-02-13
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2024-01-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van ADRIMAX INVEST?
Het ondernemingsnummer van ADRIMAX INVEST is 0446.256.517. Het btw-nummer is BE 0446.256.517.
Wanneer werd ADRIMAX INVEST opgericht?
ADRIMAX INVEST werd opgericht op 30 december 1991, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van ADRIMAX INVEST?
De maatschappelijke zetel van ADRIMAX INVEST is Chemin de la Grosse Pierre 2, 1360 Perwez.
Wat doet ADRIMAX INVEST?
De hoofdactiviteit van ADRIMAX INVEST is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).
Hoeveel werknemers heeft ADRIMAX INVEST?
Volgens de jaarrekening over 2025 had ADRIMAX INVEST geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van ADRIMAX INVEST?
ADRIMAX INVEST vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 500.668 in 2025. De winst van het boekjaar was € 329.299.
Is ADRIMAX INVEST bereikbaar via Peppol?
Ja. ADRIMAX INVEST staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0446256517 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is ADRIMAX INVEST?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 379.473, een solvabiliteit van 15,5 % en een winst van € 329.299. De winst daalde met 19,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is ADRIMAX INVEST failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ADRIMAX INVEST ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft ADRIMAX INVEST de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van ADRIMAX INVEST, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 29 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt ADRIMAX INVEST?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ADRIMAX INVEST 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van ADRIMAX INVEST?
Het boekjaar van ADRIMAX INVEST eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0446256517
Europese Commissie0446256517
Notarissen (Fednot)