Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0446.093.595
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1991-12-23
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Kasteeldreef 8, 8210 Zedelgem
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.230Activiteiten van tandartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 32.327
▲ 27,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 220.755
▲ 17,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
96,9 %
▼ 0,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 52.453 | ▲ 29,4 % | € 40.528 | € 23.410 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 46.829 | ▲ 32,1 % | € 35.454 | € 20.031 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 32.327 | ▲ 27,3 % | € 25.389 | € 14.555 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 220.755 | ▲ 17,2 % | € 188.428 | € 163.039 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 7.027 | ▲ 30,1 % | € 5.403 | € 2.612 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 227.782 | ▲ 17,5 % | € 193.831 | € 165.651 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 96,9 % | ▼ 0,3 ptn | 97,2 % | 98,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Kasteeldreef 8, 8210 Zedelgem
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-23
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-22
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-24
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE?
Het ondernemingsnummer van TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE is 0446.093.595. Het btw-nummer is BE 0446.093.595.
Wanneer werd TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE opgericht?
TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE werd opgericht op 23 december 1991, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE?
De maatschappelijke zetel van TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE is Kasteeldreef 8, 8210 Zedelgem.
Wat doet TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE?
De hoofdactiviteit van TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE is: Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86.230).
Hoeveel werknemers heeft TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE?
TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 52.453 in 2025. De winst van het boekjaar was € 32.327.
Is TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE bereikbaar via Peppol?
Ja. TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0446093595 en 9925:BE0446093595 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 220.755, een solvabiliteit van 96,9 % en een winst van € 32.327. De winst steeg met 27,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 23 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE?
Het boekjaar van TANDARTSENPRAKTIJK DE MOT - DEGROOTE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0446093595
Europese Commissie0446093595
Notarissen (Fednot)