Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0445.323.931
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1991-09-16
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Welvaartsstraat 8, 2381 Ravels
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 46.171
▲ 0,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 234.438
▲ 24,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
85,3 %
▲ 3,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 70.340 | ▲ 1,4 % | € 69.349 | € 65.742 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 61.525 | ▼ 4,9 % | € 64.720 | € 61.513 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 46.171 | ▲ 0,1 % | € 46.129 | € 41.610 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 234.438 | ▲ 24,5 % | € 188.267 | € 142.138 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 40.362 | ▼ 4,0 % | € 42.062 | € 146.399 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 274.800 | ▲ 19,3 % | € 230.330 | € 288.537 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 85,3 % | ▲ 3,6 ptn | 81,7 % | 49,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Welvaartsstraat 8, 2381 Ravels
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2025-12-29
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2025-01-27
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2023-12-21
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE?
Het ondernemingsnummer van KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE is 0445.323.931. Het btw-nummer is BE 0445.323.931.
Wanneer werd KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE opgericht?
KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE werd opgericht op 16 september 1991, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE?
De maatschappelijke zetel van KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE is Welvaartsstraat 8, 2381 Ravels.
Hoeveel werknemers heeft KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE?
KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 70.340 in 2025. De winst van het boekjaar was € 46.171.
Is KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE bereikbaar via Peppol?
Ja. KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0445323931 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 234.438, een solvabiliteit van 85,3 % en een winst van € 46.171. De winst steeg met 0,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 29 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE?
Het boekjaar van KEUKEN- EN WOONINRICHTING BOUVE eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0445323931
Europese Commissie0445323931
Notarissen (Fednot)