Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0444.025.418
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1991-04-04
- Personeel
- 19,3 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Groenstraat 116, 1030 Schaarbeek
- Andere namen
- ELVA · Afkorting (Frans)
- Contact
- www.elvacars.be
E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 49.320Personenvervoer over de weg zonder dienstregeling
- 49.320Personenvervoer over de weg zonder dienstregeling
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 114.785
▲ 139,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 310.192
▲ 50,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
29,8 %
▲ 4,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 1.303.873 | ▲ 14,5 % | € 1.138.682 | € 803.064 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 199.398 | ▼ 5,9 % | € 211.853 | € -42.583 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 114.785 | ▲ 139,1 % | € 48.004 | € -65.442 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 310.192 | ▲ 50,5 % | € 206.106 | € 158.101 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 729.891 | ▲ 22,1 % | € 597.775 | € 797.261 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.040.083 | ▲ 29,4 % | € 803.881 | € 955.362 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 29,8 % | ▲ 4,2 ptn | 25,6 % | 16,5 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 19,3 | ▲ 2,0 | 17,3 | – | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Groenstraat 116, 1030 Schaarbeek
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-20
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-28
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES?
Het ondernemingsnummer van ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES is 0444.025.418. Het btw-nummer is BE 0444.025.418.
Wanneer werd ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES opgericht?
ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES werd opgericht op 4 april 1991, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES?
De maatschappelijke zetel van ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES is Groenstraat 116, 1030 Schaarbeek.
Wat doet ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES?
De hoofdactiviteit van ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES is: Personenvervoer over de weg zonder dienstregeling (NACE 49.320).
Hoeveel werknemers heeft ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES?
Volgens de jaarrekening over 2025 had ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES gemiddeld 19,3 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES?
ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.303.873 in 2025. De winst van het boekjaar was € 114.785.
Is ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES bereikbaar via Peppol?
Ja. ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0444025418 (stand van 6 november 2026).
Hoe financieel gezond is ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 310.192, een solvabiliteit van 29,8 % en een winst van € 114.785. De winst steeg met 139,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 20 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES?
Het boekjaar van ENTREPRISE DE LOUAGE DE VEHICULES AUTOMOBILES eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0444025418
Europese Commissie0444025418
Notarissen (Fednot)