Belgische ondernemingen

Onderneming 0443.789.846

QUINCAILLERIE LALLEMAND NV

Actief sinds 1991 Normale toestand Naamloze vennootschap Vielsalm

Naamloze vennootschap in Vielsalm, sinds 1991. Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment). Brutomarge € 351k, winst € 104k (2025). 5 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0443.789.846.

Huidige bestuurders

5 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 103.799

▼ 8,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.259.114

▼ 15,2 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0443.789.846
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1991-04-08
Personeel
3,4 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue Fosse-Roulette 4, 6690 Vielsalm

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 47.521Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)Hoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.521Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)Hoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 25.620Vervaardiging van hang- en sluitwerkNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.310StukadoorswerkNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.781Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

5 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 103.799

▼ 8,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.259.114

▼ 15,2 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

71,7 %

▼ 16,4 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 350.872▲ 30,7 %€ 268.392€ 234.654
Bedrijfswinst (-verlies)€ 140.291▼ 3,9 %€ 145.995€ 91.244
Winst (verlies) van het boekjaar€ 103.799▼ 8,1 %€ 112.893€ 74.320
Balans
Eigen vermogen€ 1.259.114▼ 15,2 %€ 1.484.006€ 1.418.420
Schulden€ 497.955▲ 147,2 %€ 201.425€ 213.747
Balanstotaal€ 1.757.069▲ 4,3 %€ 1.685.431€ 1.632.167
Solvabiliteit berekend71,7 %▼ 16,4 ptn88,0 %86,9 %
Personeel
Voltijdse equivalenten3,4▲ 1,32,12,3
Schemam01-fm01-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Aandeelhouders

Bron: jaarrekening

5 aandeelhouders in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om ze te zien.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue Fosse-Roulette 4, 6690 Vielsalm

2.052.509.706 · sinds 1991-04-24

  • 25.110.01 Vervaardiging van metalen constructiewerken of gebinten voor de bouw
  • 25.620 Vervaardiging van hang- en sluitwerk
  • 43.320.06 Montage van buiten- en binnenschrijnwerk in metaal : deuren, vensters, kozijnen, trappen, muurkasten, inbouwkeukens, winkelinrichtingen, enz
  • 43.320.13 Plaatsen van tussenwanden van gipsplaten
  • 46.120 Handelsbemiddeling in de groothandel in brandstoffen, ertsen, metalen en chemische producten
  • 46.130 Handelsbemiddeling in de groothandel in hout en bouwmaterialen
  • 46.150 Handelsbemiddeling in de groothandel in meubelen, huishoudelijke artikelen en ijzerwaren
  • 46.160 Handelsbemiddeling in de groothandel in textiel, kleding, bont, schoeisel en lederwaren
  • 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
  • 46.190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
  • 46.411 Groothandel in weefsels, stoffen en fournituren
  • 46.419 Groothandel in overig textiel
  • 46.421 Groothandel in werkkleding
  • 46.425 Groothandel in schoeisel
  • 46.441 Groothandel in porselein en glaswerk
  • 46.442 Groothandel in reinigingsmiddelen
  • 46.450 Groothandel in parfumerieën en cosmetica
  • 46.471 Groothandel in huismeubilair
  • 46.473 Groothandel in tapijten
  • 46.474 Groothandel in verlichtingsapparatuur
  • 46.494 Groothandel in niet-elektrische huishoudelijke artikelen
  • 46.498 Groothandel in lederwaren en reisartikelen
  • 46.499 Groothandel in andere consumentenartikelen, neg
  • 46.720 Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen
  • 46.810 Groothandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen en aanverwante producten
  • 46.831 Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment
  • 46.833 Groothandel in behang, verf en woningtextiel
  • 46.839 Groothandel in overige bouwmaterialen
  • 46.841 Groothandel in ijzerwaren
  • 46.851 Groothandel in chemische producten voor industrieel gebruik
  • 46.852 Groothandel in kunstmeststoffen en andere agrochemische producten
  • 46.900 Niet-gespecialiseerde groothandel
  • 47.300.02 Detailhandel in smeer- en koelmiddelen voor auto's
  • 47.521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)
  • 47.522 Detailhandel in houten bouw- en tuinmaterialen
  • 47.540 Detailhandel in elektrische huishoudapparaten
  • 47.553.01 Detailhandel in niet-elektrische huishoudapparaten, messenmakerswerk, vaatwerk, aardewerk, porselein en glaswerk
  • 47.761.02 Kleinhandel in zaden, kunstmeststoffen, sproeistoffen, enz
  • 47.781.01 Detailhandel in vaste brandstoffen zoals steenkool, brandhout, houtskool, enz
  • 47.781.02 Detailhandel in vloeibare en gasvormige brandstoffen
  • 47.820 Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
  • 68.121 Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
  • 68.122 Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten
  • 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
  • 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
  • 68.204 Verhuur en exploitatie van terreinen
  • 47.521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van QUINCAILLERIE LALLEMAND?

Het ondernemingsnummer van QUINCAILLERIE LALLEMAND is 0443.789.846. Het btw-nummer is BE 0443.789.846.

Wanneer werd QUINCAILLERIE LALLEMAND opgericht?

QUINCAILLERIE LALLEMAND werd opgericht op 8 april 1991, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van QUINCAILLERIE LALLEMAND?

De maatschappelijke zetel van QUINCAILLERIE LALLEMAND is Rue Fosse-Roulette 4, 6690 Vielsalm.

Wat doet QUINCAILLERIE LALLEMAND?

De hoofdactiviteit van QUINCAILLERIE LALLEMAND is: Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment) (NACE 47.521).

Hoeveel werknemers heeft QUINCAILLERIE LALLEMAND?

Volgens de jaarrekening over 2025 had QUINCAILLERIE LALLEMAND gemiddeld 3,4 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van QUINCAILLERIE LALLEMAND?

QUINCAILLERIE LALLEMAND vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 350.872 in 2025. De winst van het boekjaar was € 103.799.

Is QUINCAILLERIE LALLEMAND bereikbaar via Peppol?

Ja. QUINCAILLERIE LALLEMAND staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0443789846 en 9925:BE0443789846 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is QUINCAILLERIE LALLEMAND?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.259.114, een solvabiliteit van 71,7 % en een winst van € 103.799. De winst daalde met 8,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is QUINCAILLERIE LALLEMAND failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van QUINCAILLERIE LALLEMAND ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft QUINCAILLERIE LALLEMAND de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van QUINCAILLERIE LALLEMAND, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 26 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt QUINCAILLERIE LALLEMAND?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft QUINCAILLERIE LALLEMAND 5 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van QUINCAILLERIE LALLEMAND?

Het boekjaar van QUINCAILLERIE LALLEMAND eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid