Belgische ondernemingen

Onderneming 0443.670.080

VAN DAMME EN CO NV

Actief sinds 1991 Normale toestand Naamloze vennootschap Brugge

Naamloze vennootschap in Brugge, sinds 1991. Groothandel in aanhangwagens, opleggers en caravans. Brutomarge € 68k, winst € 51k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0443.670.080.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 51.112

▲ 99,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 302.321

▲ 20,3 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0443.670.080
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1991-03-15
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Dorpsplein 6, 8380 Brugge

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 46.713Groothandel in aanhangwagens, opleggers en caravansHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.742Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.761Detailhandel in bloemen, planten, zaden en kunstmeststoffenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 51.112

▲ 99,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 302.321

▲ 20,3 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

69,6 %

▲ 7,2 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 68.127▲ 62,1 %€ 42.028€ 15.847
Bedrijfswinst (-verlies)€ 57.064▲ 86,0 %€ 30.681€ -44.682
Winst (verlies) van het boekjaar€ 51.112▲ 99,2 %€ 25.658€ -81.889
Balans
Eigen vermogen€ 302.321▲ 20,3 %€ 251.209€ 225.551
Schulden€ 132.170▼ 12,8 %€ 151.562€ 156.598
Balanstotaal€ 434.491▲ 7,9 %€ 402.771€ 382.150
Solvabiliteit berekend69,6 %▲ 7,2 ptn62,4 %59,0 %
Schemam07-fm01-fm07-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Dorpsplein 6, 8380 Brugge

2.052.265.820 · sinds 1991-04-09

  • 46.140.04 Handelsbemiddeling in machines, tractoren, werktuigen en toebehoren voor de landbouw
  • 77.310 Verhuur en lease van landbouwmachines en -werktuigen
  • 77.310.01 Verhuur van landbouwtractoren en motoculteurs
  • 77.310.02 Verhuur van machines en werktuigen voor de landbouw, veeteelt, bosbouw,zonder bedieningspersoneel (= verhuur van de producten die worden vervaardigd in groep 293)
  • 77.392.01 Verhuur en operationele leasing zonder bedieningspersoneel van tenten voor tentoonstellingen, bedrijfsfeesten, concerten, enz

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van VAN DAMME EN CO?

Het ondernemingsnummer van VAN DAMME EN CO is 0443.670.080. Het btw-nummer is BE 0443.670.080.

Wanneer werd VAN DAMME EN CO opgericht?

VAN DAMME EN CO werd opgericht op 15 maart 1991, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van VAN DAMME EN CO?

De maatschappelijke zetel van VAN DAMME EN CO is Dorpsplein 6, 8380 Brugge.

Wat doet VAN DAMME EN CO?

De hoofdactiviteit van VAN DAMME EN CO is: Groothandel in aanhangwagens, opleggers en caravans (NACE 46.713).

Hoeveel werknemers heeft VAN DAMME EN CO?

Volgens de jaarrekening over 2025 had VAN DAMME EN CO geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van VAN DAMME EN CO?

VAN DAMME EN CO vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 68.127 in 2025. De winst van het boekjaar was € 51.112.

Is VAN DAMME EN CO bereikbaar via Peppol?

Ja. VAN DAMME EN CO staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0443670080 en 9925:BE0443670080 (stand van 31 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is VAN DAMME EN CO?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 302.321, een solvabiliteit van 69,6 % en een winst van € 51.112. De winst steeg met 99,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is VAN DAMME EN CO failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van VAN DAMME EN CO ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft VAN DAMME EN CO de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van VAN DAMME EN CO, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 3 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt VAN DAMME EN CO?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft VAN DAMME EN CO 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van VAN DAMME EN CO?

Het boekjaar van VAN DAMME EN CO eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid