Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0442.973.462
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1991-02-20
- Personeel
- 1,0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Winston Churchilllaan 118B bus 13, 1180 Ukkel
- Andere namen
- GRAME · Afkorting (Frans)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.620Groothandel in gereedschapswerktuigen
- 46.140Handelsbemiddeling in de groothandel in machines, apparaten en werktuigen voor de industrie en in schepen en luchtvaartuigen
- 73.200Markt- en opinieonderzoek
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ 3.981
▼ 98,6 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 496.950
▲ 0,8 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
49,6 %
▼ 29,6 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | 2022 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 121.920 | ▼ 65,3 % | € 351.339 | € -2.740 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 10.211 | ▼ 95,1 % | € 207.052 | € -95.020 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 3.981 | ▼ 98,6 % | € 283.278 | € -112.445 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 496.950 | ▲ 0,8 % | € 492.969 | € 209.691 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 504.217 | ▲ 290,8 % | € 129.015 | € 1.558.215 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.001.167 | ▲ 61,0 % | € 621.983 | € 1.767.905 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 49,6 % | ▼ 29,6 ptn | 79,3 % | 11,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 1,0 | — | – | 1,0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | m01-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Winston Churchilllaan 118B bus 13, 1180 Ukkel
Vestiging
Chaussée de Bruxelles 124, 1410 Waterloo
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2026-06-01
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-10-04
- 2022-01-01 → 2022-12-31neergelegd 2023-10-09
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT?
Het ondernemingsnummer van GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT is 0442.973.462. Het btw-nummer is BE 0442.973.462.
Wanneer werd GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT opgericht?
GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT werd opgericht op 20 februari 1991, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT?
De maatschappelijke zetel van GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT is Winston Churchilllaan 118B bus 13, 1180 Ukkel.
Wat doet GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT?
De hoofdactiviteit van GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT is: Groothandel in gereedschapswerktuigen (NACE 46.620); Handelsbemiddeling in de groothandel in machines, apparaten en werktuigen voor de industrie en in schepen en luchtvaartuigen (NACE 46.140).
Hoeveel werknemers heeft GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT?
Volgens de jaarrekening over 2024 had GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT gemiddeld 1,0 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT?
GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 121.920 in 2024. De winst van het boekjaar was € 3.981.
Is GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT bereikbaar via Peppol?
Ja. GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0442973462 en 9925:BE0442973462 (stand van 7 november 2026).
Hoe financieel gezond is GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 496.950, een solvabiliteit van 49,6 % en een winst van € 3.981. De winst daalde met 98,6 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 1 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wie bestuurt GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT?
Het boekjaar van GROUPE INDUSTRIEL D'APPROVISIONNEMENT DE MATERIEL ET D'EQUIPEMENT eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0442973462
Europese Commissie0442973462
Notarissen (Fednot)