Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0442.910.611
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1990-12-27
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue de l'Arbre-Courte-Joie 142, 4000 Liège
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
- 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -16.332
▼ 191,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 70.449
▼ 18,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
70,0 %
▲ 12,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 49.987 | ▼ 36,7 % | € 78.940 | € 64.229 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -14.044 | ▼ 171,4 % | € 19.665 | € 10.806 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -16.332 | ▼ 191,5 % | € 17.851 | € 10.674 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 70.449 | ▼ 18,8 % | € 86.781 | € 68.929 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 30.186 | ▼ 53,0 % | € 64.170 | € 14.970 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 100.635 | ▼ 33,3 % | € 150.951 | € 83.899 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 70,0 % | ▲ 12,5 ptn | 57,5 % | 82,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue de l'Arbre-Courte-Joie 142, 4000 Liège
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-31
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-23
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO?
Het ondernemingsnummer van ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO is 0442.910.611. Het btw-nummer is BE 0442.910.611.
Wanneer werd ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO opgericht?
ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO werd opgericht op 27 december 1990, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO?
De maatschappelijke zetel van ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO is Rue de l'Arbre-Courte-Joie 142, 4000 Liège.
Wat doet ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO?
De hoofdactiviteit van ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO is: Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg (NACE 43.990); Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41.001).
Hoeveel werknemers heeft ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO?
Volgens de jaarrekening over 2025 had ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO?
ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 49.987 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 16.332.
Is ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO bereikbaar via Peppol?
Ja. ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0442910611 en 9925:BE0442910611 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 70.449, een solvabiliteit van 70,0 % en een verlies van € 16.332. De winst daalde met 191,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO?
Het boekjaar van ENTREPRISES DE MACONNERIE IOVINO eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0442910611
Europese Commissie0442910611
Notarissen (Fednot)