Belgische ondernemingen

Onderneming 0442.535.873

Ambiente BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Zoersel · sinds 1990

Besloten Vennootschap in Zoersel, sinds 1990. Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening. Brutomarge € 885k, winst € 40k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0442.535.873.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 39.723

▼ 55,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 487.692

▲ 8,9 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0442.535.873
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1990-12-26
Personeel
11,9 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Handelslei 55, 2980 Zoersel

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 56.111Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bedieningHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.111Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bedieningHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 55.100Hotels en dergelijke accommodatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.210Catering van evenementenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 39.723

▼ 55,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 487.692

▲ 8,9 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

36,1 %

▲ 1,8 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 885.125▲ 3,4 %€ 856.264€ 801.188
Bedrijfswinst (-verlies)€ 88.984▼ 36,0 %€ 139.091€ 99.134
Winst (verlies) van het boekjaar€ 39.723▼ 55,8 %€ 89.890€ 49.479
Balans
Eigen vermogen€ 487.692▲ 8,9 %€ 447.969€ 408.079
Schulden€ 861.657▲ 0,6 %€ 856.337€ 920.369
Balanstotaal€ 1.349.350▲ 3,5 %€ 1.304.306€ 1.328.449
Solvabiliteit berekend36,1 %▲ 1,8 ptn34,3 %30,7 %
Personeel
Voltijdse equivalenten11,9▼ 0,212,111,5
Schemam81-fm81-fm81-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Handelslei 55, 2980 Zoersel

2.051.186.447 · sinds 1999-02-17

55.100 Hotels en dergelijke accommodatie; 56.111 Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening; 56.111.05 Café-restaurants (tavernen); 56.210 Catering van evenementen; 56.111 Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Ambiente?

Het ondernemingsnummer van Ambiente is 0442.535.873. Het btw-nummer is BE 0442.535.873.

Wanneer werd Ambiente opgericht?

Ambiente werd opgericht op 26 december 1990, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Ambiente?

De maatschappelijke zetel van Ambiente is Handelslei 55, 2980 Zoersel.

Wat doet Ambiente?

De hoofdactiviteit van Ambiente is: Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56.111).

Hoeveel werknemers heeft Ambiente?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Ambiente gemiddeld 11,9 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van Ambiente?

Ambiente vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 885.125 in 2025. De winst van het boekjaar was € 39.723.

Is Ambiente bereikbaar via Peppol?

Ja. Ambiente staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0442535873 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is Ambiente?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 487.692, een solvabiliteit van 36,1 % en een winst van € 39.723. De winst daalde met 55,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Ambiente failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Ambiente ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Ambiente de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Ambiente, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Ambiente?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Ambiente 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Ambiente?

Het boekjaar van Ambiente eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid