Belgische ondernemingen

Onderneming 0442.155.001

PHARMACIE DU SACRE - COEUR NV

Actief sinds 1990 Normale toestand Naamloze vennootschap Tournai

Naamloze vennootschap in Tournai, sinds 1990. Detailhandel in farmaceutische producten. Brutomarge € 404k, verlies € 24k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0442.155.001.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -24.008

▼ 134,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 595.936

▼ 3,9 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0442.155.001
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1990-10-19
Personeel
5,1 VTE
Maatschappelijke zetel
Chaussée de Renaix(TOU) 48, 7500 Tournai

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 47.730Detailhandel in farmaceutische productenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.730Detailhandel in farmaceutische productenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 68.310Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -24.008

▼ 134,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 595.936

▼ 3,9 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

59,5 %

▲ 0,7 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 403.608▼ 20,5 %€ 507.937€ 511.226
Bedrijfswinst (-verlies)€ -12.847▼ 108,2 %€ 157.371€ 160.265
Winst (verlies) van het boekjaar€ -24.008▼ 134,0 %€ 70.510€ 67.849
Balans
Eigen vermogen€ 595.936▼ 3,9 %€ 619.944€ 549.434
Schulden€ 404.918▼ 6,6 %€ 433.625€ 461.558
Balanstotaal€ 1.000.854▼ 5,0 %€ 1.053.569€ 1.010.991
Solvabiliteit berekend59,5 %▲ 0,7 ptn58,8 %54,3 %
Personeel
Voltijdse equivalenten5,1▲ 0,54,64,8
Schemam01-fm01-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Chaussée de Renaix(TOU) 48, 7500 Tournai

2.050.790.529 · sinds 1990-12-27

  • 47.730 Detailhandel in farmaceutische producten
  • 86.910 Activiteiten van medische beeldvorming en medische laboratoria
  • 47.730 Detailhandel in farmaceutische producten

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van PHARMACIE DU SACRE - COEUR?

Het ondernemingsnummer van PHARMACIE DU SACRE - COEUR is 0442.155.001. Het btw-nummer is BE 0442.155.001.

Wanneer werd PHARMACIE DU SACRE - COEUR opgericht?

PHARMACIE DU SACRE - COEUR werd opgericht op 19 oktober 1990, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van PHARMACIE DU SACRE - COEUR?

De maatschappelijke zetel van PHARMACIE DU SACRE - COEUR is Chaussée de Renaix(TOU) 48, 7500 Tournai.

Wat doet PHARMACIE DU SACRE - COEUR?

De hoofdactiviteit van PHARMACIE DU SACRE - COEUR is: Detailhandel in farmaceutische producten (NACE 47.730).

Hoeveel werknemers heeft PHARMACIE DU SACRE - COEUR?

Volgens de jaarrekening over 2025 had PHARMACIE DU SACRE - COEUR gemiddeld 5,1 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van PHARMACIE DU SACRE - COEUR?

PHARMACIE DU SACRE - COEUR vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 403.608 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 24.008.

Is PHARMACIE DU SACRE - COEUR bereikbaar via Peppol?

Ja. PHARMACIE DU SACRE - COEUR staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0442155001 en 9925:BE0442155001 (stand van 3 november 2026).

Hoe financieel gezond is PHARMACIE DU SACRE - COEUR?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 595.936, een solvabiliteit van 59,5 % en een verlies van € 24.008. De winst daalde met 134,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is PHARMACIE DU SACRE - COEUR failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PHARMACIE DU SACRE - COEUR ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft PHARMACIE DU SACRE - COEUR de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van PHARMACIE DU SACRE - COEUR, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 10 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt PHARMACIE DU SACRE - COEUR?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft PHARMACIE DU SACRE - COEUR 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van PHARMACIE DU SACRE - COEUR?

Het boekjaar van PHARMACIE DU SACRE - COEUR eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid