Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0442.047.806
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1990-12-10
- Personeel
- 32,5 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Baronnerie 3, 4920 Aywaille
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.620Groothandel in gereedschapswerktuigen
- 46.720Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 346.138
▼ 15,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 3.066.892
▲ 12,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
27,1 %
▲ 2,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 17.579.864 | ▼ 1,1 % | € 17.768.594 | € 16.112.928 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 575.347 | ▼ 35,0 % | € 885.784 | € -338.411 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 346.138 | ▼ 15,7 % | € 410.819 | € -565.340 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 3.066.892 | ▲ 12,4 % | € 2.728.227 | € 2.324.882 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 8.167.028 | ▼ 2,9 % | € 8.413.105 | € 9.110.583 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 11.316.120 | ▲ 0,8 % | € 11.228.652 | € 11.512.576 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 27,1 % | ▲ 2,8 ptn | 24,3 % | 20,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 32,5 | ▼ 4,5 | 37,0 | 38,1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m82-f | m82-f | m82-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue de la Baronnerie 3, 4920 Aywaille
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-18
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van SCHUMACHER EUROPE?
Het ondernemingsnummer van SCHUMACHER EUROPE is 0442.047.806. Het btw-nummer is BE 0442.047.806.
Wanneer werd SCHUMACHER EUROPE opgericht?
SCHUMACHER EUROPE werd opgericht op 10 december 1990, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van SCHUMACHER EUROPE?
De maatschappelijke zetel van SCHUMACHER EUROPE is Rue de la Baronnerie 3, 4920 Aywaille.
Wat doet SCHUMACHER EUROPE?
De hoofdactiviteit van SCHUMACHER EUROPE is: Groothandel in gereedschapswerktuigen (NACE 46.620); Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen (NACE 46.720).
Hoeveel werknemers heeft SCHUMACHER EUROPE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had SCHUMACHER EUROPE gemiddeld 32,5 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van SCHUMACHER EUROPE?
In 2025 had SCHUMACHER EUROPE een omzet van € 17.579.864. De winst van het boekjaar was € 346.138.
Is SCHUMACHER EUROPE bereikbaar via Peppol?
Ja. SCHUMACHER EUROPE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0442047806 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is SCHUMACHER EUROPE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 3.066.892, een solvabiliteit van 27,1 % en een winst van € 346.138. De winst daalde met 15,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is SCHUMACHER EUROPE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SCHUMACHER EUROPE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft SCHUMACHER EUROPE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van SCHUMACHER EUROPE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt SCHUMACHER EUROPE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SCHUMACHER EUROPE 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van SCHUMACHER EUROPE?
Het boekjaar van SCHUMACHER EUROPE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0442047806
Europese Commissie0442047806
Notarissen (Fednot)