Belgische ondernemingen

Onderneming 0441.659.311

ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM BV

Actief sinds 1990 Normale toestand Besloten Vennootschap Engis

Besloten Vennootschap in Engis, sinds 1990. Plaatsen van vloer- en wandtegels. Brutomarge € 317k, winst € 52k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0441.659.311.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 51.532

▲ 359,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 62.652

▲ 463,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0441.659.311
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1990-09-21
Personeel
3,6 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue Magotte(Herm) 1, 4480 Engis

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.331Plaatsen van vloer- en wandtegelsHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 42.110Bouw van autowegen en andere wegenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.120Bouwrijp maken van terreinenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 51.532

▲ 359,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 62.652

▲ 463,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

18,2 %

▲ 15,0 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 317.255▲ 1,0 %€ 314.089€ 146.767
Bedrijfswinst (-verlies)€ 61.465▲ 609,6 %€ -12.061€ -120.871
Winst (verlies) van het boekjaar€ 51.532▲ 359,4 %€ -19.867€ -132.054
Balans
Eigen vermogen€ 62.652▲ 463,4 %€ 11.120€ 30.987
Schulden€ 281.653▼ 17,5 %€ 341.335€ 468.374
Balanstotaal€ 344.305▼ 2,3 %€ 352.455€ 499.361
Solvabiliteit berekend18,2 %▲ 15,0 ptn3,2 %6,2 %
Personeel
Voltijdse equivalenten3,6▼ 2,25,86,1
Schemam81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Aandeelhouders

Bron: jaarrekening

1 aandeelhouder in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om die te zien.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue de Liège 38D, 4317 Faimes

2.050.311.269 · sinds 1990-11-16

  • 25.210.13 Ontwerpen, het maken en het monteren van leidingstelsels inclusief de verdere bewerking van buizen tot leidingen en leidingstelsels onder druk
  • 37.000 Afvalwaterafvoer
  • 42.110 Bouw van autowegen en andere wegen
  • 42.130.02 Bouw van tunnels voor spoorweg- en autoverkeer en van overige ondergrondse doorgangen
  • 42.219.02 Aanleg van waterdistributienetten en rioleringen
  • 43.240 Overige bouwinstallatie
  • 43.320.13 Plaatsen van tussenwanden van gipsplaten

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM?

Het ondernemingsnummer van ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM is 0441.659.311. Het btw-nummer is BE 0441.659.311.

Wanneer werd ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM opgericht?

ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM werd opgericht op 21 september 1990, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM?

De maatschappelijke zetel van ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM is Rue Magotte(Herm) 1, 4480 Engis.

Wat doet ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM?

De hoofdactiviteit van ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM is: Plaatsen van vloer- en wandtegels (NACE 43.331).

Hoeveel werknemers heeft ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM?

Volgens de jaarrekening over 2025 had ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM gemiddeld 3,6 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM?

ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 317.255 in 2025. De winst van het boekjaar was € 51.532.

Is ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM bereikbaar via Peppol?

Ja. ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0441659311 en 9925:BE0441659311 (stand van 4 november 2026).

Hoe financieel gezond is ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 62.652, een solvabiliteit van 18,2 % en een winst van € 51.532. De winst steeg met 359,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 17 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM?

Het boekjaar van ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERM eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid