Belgische ondernemingen

Onderneming 0441.630.310

EPONA BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Ranst · sinds 1990

Besloten Vennootschap in Ranst, sinds 1990. Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen. Brutomarge € 18k, verlies € 7k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0441.630.310.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -7.412

▼ 782,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -3.188

▼ 175,5 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0441.630.310
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1990-10-02
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Handboogweg 16 bus C, 2520 Ranst

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 01.430Fokken en houden van paarden en andere paardachtigenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 01.620Ondersteunende activiteiten in verband met de veeteeltNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.762Detailhandel in huisdieren, voer voor huisdieren en benodigdheden daarvoorNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.100Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantorenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 96.994Africhten van huisdierenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -7.412

▼ 782,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -3.188

▼ 175,5 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

-1,1 %

▼ 3,0 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 17.582▼ 47,2 %€ 33.298€ 18.876
Bedrijfswinst (-verlies)€ -6.372▼ 427,3 %€ 1.947€ -3.796
Winst (verlies) van het boekjaar€ -7.412▼ 782,5 %€ 1.086€ -1.250
Balans
Eigen vermogen€ -3.188▼ 175,5 %€ 4.224€ 3.138
Schulden€ 282.554▲ 28,8 %€ 219.342€ 224.195
Balanstotaal€ 279.366▲ 24,9 %€ 223.683€ 227.889
Solvabiliteit berekend-1,1 %▼ 3,0 ptn1,9 %1,4 %
Schemam87-fm87-fm07-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Handboogweg 16 bus C, 2520 Ranst

2.050.417.474 · sinds 1990-11-27

01.430 Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen; 01.480.03 Fokken van huisdieren (met uitzondering van vissen); 01.620 Ondersteunende activiteiten in verband met de veeteelt; 47.762 Detailhandel in huisdieren, voer voor huisdieren en benodigdheden daarvoor; 86.995 Activiteiten op het gebied van voeding; 88.999 Andere vormen van maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, neg; 96.994 Africhten van huisdieren; 96.994.01 Africhten en trainen van huisdieren, geleidehonden voor blinden, enz; 01.610 Ondersteunende activiteiten in verband met de teelt van gewassen; 46.190.01 Handelsbemiddeling in goederen, algemeen assortiment; 74.120 Grafisch ontwerp en visuele communicatie; 74.201 Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen; 82.100 Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren; 96.999 Overige persoonlijke diensten

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van EPONA?

Het ondernemingsnummer van EPONA is 0441.630.310. Het btw-nummer is BE 0441.630.310.

Wanneer werd EPONA opgericht?

EPONA werd opgericht op 2 oktober 1990, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van EPONA?

De maatschappelijke zetel van EPONA is Handboogweg 16 bus C, 2520 Ranst.

Wat doet EPONA?

De hoofdactiviteit van EPONA is: Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen (NACE 01.430).

Hoeveel werknemers heeft EPONA?

Volgens de jaarrekening over 2025 had EPONA geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van EPONA?

EPONA vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 17.582 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 7.412.

Is EPONA bereikbaar via Peppol?

Ja. EPONA staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0441630310 en 9925:BE0441630310 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is EPONA?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -3.188, een solvabiliteit van -1,1 % en een verlies van € 7.412. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst daalde met 782,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is EPONA failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van EPONA ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft EPONA de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van EPONA, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 5 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt EPONA?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft EPONA 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van EPONA?

Het boekjaar van EPONA eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid