Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0440.943.390
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1990-06-01
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Molenstraat 73, 9300 Aalst
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 74.201Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen
- 47.782Detailhandel in fotografische en optische artikelen en in precisieinstrumenten, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
- 47.742Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 37.899
▲ 121,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 149.470
▲ 14,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
75,8 %
▲ 1,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 106.893 | ▲ 34,7 % | € 79.372 | € 46.299 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 55.277 | ▲ 115,4 % | € 25.667 | € 348 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 37.899 | ▲ 121,6 % | € 17.099 | € -1.284 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 149.470 | ▲ 14,8 % | € 130.163 | € 113.064 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 47.668 | ▲ 8,1 % | € 44.088 | € 49.308 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 197.138 | ▲ 13,1 % | € 174.251 | € 162.372 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 75,8 % | ▲ 1,1 ptn | 74,7 % | 69,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Molenstraat 73, 9300 Aalst
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2026-01-31
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2025-01-30
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2024-01-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van DE VIC UW FOTOGRAAF?
Het ondernemingsnummer van DE VIC UW FOTOGRAAF is 0440.943.390. Het btw-nummer is BE 0440.943.390.
Wanneer werd DE VIC UW FOTOGRAAF opgericht?
DE VIC UW FOTOGRAAF werd opgericht op 1 juni 1990, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van DE VIC UW FOTOGRAAF?
De maatschappelijke zetel van DE VIC UW FOTOGRAAF is Molenstraat 73, 9300 Aalst.
Wat doet DE VIC UW FOTOGRAAF?
De hoofdactiviteit van DE VIC UW FOTOGRAAF is: Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen (NACE 74.201); Detailhandel in fotografische en optische artikelen en in precisieinstrumenten, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen (NACE 47.782).
Hoeveel werknemers heeft DE VIC UW FOTOGRAAF?
Volgens de jaarrekening over 2025 had DE VIC UW FOTOGRAAF geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van DE VIC UW FOTOGRAAF?
DE VIC UW FOTOGRAAF vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 106.893 in 2025. De winst van het boekjaar was € 37.899.
Is DE VIC UW FOTOGRAAF bereikbaar via Peppol?
Ja. DE VIC UW FOTOGRAAF staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0440943390 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is DE VIC UW FOTOGRAAF?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 149.470, een solvabiliteit van 75,8 % en een winst van € 37.899. De winst steeg met 121,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is DE VIC UW FOTOGRAAF failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DE VIC UW FOTOGRAAF ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft DE VIC UW FOTOGRAAF de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van DE VIC UW FOTOGRAAF, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 31 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 30 januari 2026. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt DE VIC UW FOTOGRAAF?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DE VIC UW FOTOGRAAF 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van DE VIC UW FOTOGRAAF?
Het boekjaar van DE VIC UW FOTOGRAAF eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0440943390
Europese Commissie0440943390
Notarissen (Fednot)