Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0440.231.530
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1990-02-21
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Patotterijstraat 11, 9250 Waasmunster
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 68.203Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
- 68.203Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
- 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwen
- 68.201Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -117.408
▼ 161,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 16.416.129
▼ 0,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
69,8 %
▲ 1,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 2.000.347 | ▲ 3,0 % | € 1.942.953 | € 1.961.165 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 17.149 | ▼ 96,7 % | € 526.056 | € 887.163 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -117.408 | ▼ 161,1 % | € 192.257 | € 528.108 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 16.416.129 | ▼ 0,7 % | € 16.533.538 | € 16.341.281 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 5.809.387 | ▼ 5,2 % | € 6.129.786 | € 6.157.696 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 23.522.905 | ▼ 2,2 % | € 24.045.195 | € 23.965.331 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 69,8 % | ▲ 1,0 ptn | 68,8 % | 68,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m02-f | m02-f | m02-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Kortrijksesteenweg 157, 9830 Sint-Martens-Latem
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-25
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-04
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van LES FOUGERES?
Het ondernemingsnummer van LES FOUGERES is 0440.231.530. Het btw-nummer is BE 0440.231.530.
Wanneer werd LES FOUGERES opgericht?
LES FOUGERES werd opgericht op 21 februari 1990, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van LES FOUGERES?
De maatschappelijke zetel van LES FOUGERES is Patotterijstraat 11, 9250 Waasmunster.
Wat doet LES FOUGERES?
De hoofdactiviteit van LES FOUGERES is: Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen (NACE 68.203).
Hoeveel werknemers heeft LES FOUGERES?
Volgens de jaarrekening over 2025 had LES FOUGERES geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van LES FOUGERES?
In 2025 had LES FOUGERES een omzet van € 2.000.347. Het boekjaar sloot met een verlies van € 117.408.
Is LES FOUGERES bereikbaar via Peppol?
Ja. LES FOUGERES staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0440231530 en 9925:BE0440231530 (stand van 31 oktober 2026).
Hoe financieel gezond is LES FOUGERES?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 16.416.129, een solvabiliteit van 69,8 % en een verlies van € 117.408. De winst daalde met 161,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is LES FOUGERES failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van LES FOUGERES ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft LES FOUGERES de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van LES FOUGERES, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 25 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt LES FOUGERES?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft LES FOUGERES 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van LES FOUGERES?
Het boekjaar van LES FOUGERES eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0440231530
Europese Commissie0440231530
Notarissen (Fednot)