Belgische ondernemingen

Onderneming 0440.058.712

DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE CVBA

Actief sinds 1990 Normale toestand Coöperatieve vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Montigny-le-Tilleul

Coöperatieve vennootschap met beperkte aansprakelijkheid in Montigny-le-Tilleul, sinds 1990. Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg. Omzet € 126k, winst € 3k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0440.058.712.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 2.875

▲ 127,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 135.573

▲ 2,2 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0440.058.712
Rechtsvorm
Coöperatieve vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1990-01-20
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue de Malfalise 22, 6110 Montigny-le-Tilleul

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, negHoofdactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 2.875

▲ 127,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 135.573

▲ 2,2 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

96,6 %

▲ 3,0 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet€ 126.341▲ 27,1 %€ 99.429€ 124.323
Brutomarge€ 17.305▲ 274,1 %€ 4.626€ 38.223
Bedrijfswinst (-verlies)€ 7.777▲ 196,8 %€ -8.032€ 27.979
Winst (verlies) van het boekjaar€ 2.875▲ 127,6 %€ -10.426€ 20.161
Balans
Eigen vermogen€ 135.573▲ 2,2 %€ 132.698€ 143.124
Schulden€ 4.750▼ 47,5 %€ 9.052€ 8.903
Balanstotaal€ 140.323▼ 1,0 %€ 141.750€ 152.027
Solvabiliteit berekend96,6 %▲ 3,0 ptn93,6 %94,1 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue Jules Destrée(TR) 61, 6183 Courcelles

2.048.405.121 · sinds 1993-02-25

  • 41.001.06 Algemene coördinatiewerkzaamheden bouwwerf
  • 43.110 Slopen
  • 43.343.01 Aanbrengen van glas, spiegels, enz
  • 43.410.11 Waterdicht maken van daken en dakterrassen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE?

Het ondernemingsnummer van DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE is 0440.058.712. Het btw-nummer is BE 0440.058.712.

Wanneer werd DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE opgericht?

DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE werd opgericht op 20 januari 1990, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE?

De maatschappelijke zetel van DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE is Rue de Malfalise 22, 6110 Montigny-le-Tilleul.

Wat doet DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE?

De hoofdactiviteit van DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE is: Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg (NACE 43.990).

Hoeveel werknemers heeft DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE?

Volgens de jaarrekening over 2025 had DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE?

In 2025 had DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE een omzet van € 126.341. De winst van het boekjaar was € 2.875.

Is DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE bereikbaar via Peppol?

Ja. DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0440058712 en 9925:BE0440058712 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 135.573, een solvabiliteit van 96,6 % en een winst van € 2.875. De winst steeg met 127,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 16 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE?

Het boekjaar van DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid