Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0439.305.971
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1990-01-05
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Drève Rouge 86, 4710 Lontzen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.610Groothandel in machines, werktuigen en toebehoren voor de landbouw
- 33.120Reparatie en onderhoud van machines
- 47.761Detailhandel in bloemen, planten, zaden en kunstmeststoffen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 86.096
▲ 37,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 951.682
▲ 9,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
56,4 %
▲ 2,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 263.412 | ▲ 32,5 % | € 198.745 | € 279.363 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 160.513 | ▲ 26,1 % | € 127.306 | € 198.316 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 86.096 | ▲ 37,9 % | € 62.417 | € 124.846 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 951.682 | ▲ 9,9 % | € 865.586 | € 855.169 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 736.405 | ▼ 2,3 % | € 753.404 | € 717.633 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.688.087 | ▲ 4,3 % | € 1.618.991 | € 1.572.802 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 56,4 % | ▲ 2,9 ptn | 53,5 % | 54,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Drève Rouge 91, 4710 Lontzen
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-04-01
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-03-14
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-03-04
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van ets Nicolas GAUDER & Fils?
Het ondernemingsnummer van ets Nicolas GAUDER & Fils is 0439.305.971. Het btw-nummer is BE 0439.305.971.
Wanneer werd ets Nicolas GAUDER & Fils opgericht?
ets Nicolas GAUDER & Fils werd opgericht op 5 januari 1990, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van ets Nicolas GAUDER & Fils?
De maatschappelijke zetel van ets Nicolas GAUDER & Fils is Rue Drève Rouge 86, 4710 Lontzen.
Wat doet ets Nicolas GAUDER & Fils?
De hoofdactiviteit van ets Nicolas GAUDER & Fils is: Groothandel in machines, werktuigen en toebehoren voor de landbouw (NACE 46.610).
Hoeveel werknemers heeft ets Nicolas GAUDER & Fils?
Volgens de jaarrekening over 2025 had ets Nicolas GAUDER & Fils geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van ets Nicolas GAUDER & Fils?
ets Nicolas GAUDER & Fils vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 263.412 in 2025. De winst van het boekjaar was € 86.096.
Is ets Nicolas GAUDER & Fils bereikbaar via Peppol?
Ja. ets Nicolas GAUDER & Fils staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0439305971 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is ets Nicolas GAUDER & Fils?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 951.682, een solvabiliteit van 56,4 % en een winst van € 86.096. De winst steeg met 37,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is ets Nicolas GAUDER & Fils failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ets Nicolas GAUDER & Fils ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft ets Nicolas GAUDER & Fils de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van ets Nicolas GAUDER & Fils, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 1 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt ets Nicolas GAUDER & Fils?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ets Nicolas GAUDER & Fils 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van ets Nicolas GAUDER & Fils?
Het boekjaar van ets Nicolas GAUDER & Fils eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0439305971
Europese Commissie0439305971
Notarissen (Fednot)