Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0439.217.879
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1989-12-11
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Henri Wafelaertsstraat 3A, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
- Andere namen
- A · Afkorting (Frans)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 71.111Activiteiten van bouwarchitecten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 20.385
▲ 695,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 51.153
▼ 8,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
44,0 %
▼ 15,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | – | — | € 14.172.568 | € 137.795 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 30.902 | ▲ 387,3 % | € 6.341 | € 10.395 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 26.791 | ▲ 1739,2 % | € 1.457 | € 3.796 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 20.385 | ▲ 695,6 % | € 2.562 | € 2.293 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 51.153 | ▼ 8,3 % | € 55.768 | € 53.205 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 64.975 | ▲ 68,5 % | € 38.568 | € 25.062 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 116.128 | ▲ 23,1 % | € 94.336 | € 78.268 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 44,0 % | ▼ 15,1 ptn | 59,1 % | 68,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Henri Wafelaertsstraat 3A, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-16
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-13
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-07
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT?
Het ondernemingsnummer van A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT is 0439.217.879. Het btw-nummer is BE 0439.217.879.
Wanneer werd A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT opgericht?
A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT werd opgericht op 11 december 1989, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT?
De maatschappelijke zetel van A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT is Henri Wafelaertsstraat 3A, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel).
Wat doet A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT?
De hoofdactiviteit van A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT is: Activiteiten van bouwarchitecten (NACE 71.111).
Hoeveel werknemers heeft A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT?
Volgens de jaarrekening over 2025 had A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT?
A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 30.902 in 2025. De winst van het boekjaar was € 20.385.
Is A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT bereikbaar via Peppol?
Ja. A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0439217879 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 51.153, een solvabiliteit van 44,0 % en een winst van € 20.385. De winst steeg met 695,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 16 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT?
Het boekjaar van A - ATELIER D'ARCHITECTURE DACHY & NIHOUL & PREAT eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0439217879
Europese Commissie0439217879
Notarissen (Fednot)