Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0438.112.871
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1989-08-16
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Bergense Steenweg 679, 1070 Anderlecht
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.310Stukadoorswerk
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 7.902
▲ 316,0 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2025
€ 280.380
▲ 5,8 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2025
95,5 %
▲ 6,7 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 11.127 | ▲ 13134,3 % | € -85 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 11.127 | ▲ 2155,0 % | € -541 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 7.902 | ▲ 316,0 % | € -3.658 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 280.380 | ▲ 5,8 % | € 264.991 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 13.099 | ▲ 321,5 % | € 3.108 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 293.479 | ▼ 1,6 % | € 298.129 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 95,5 % | ▲ 6,7 ptn | 88,9 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Bergense Steenweg 679, 1070 Anderlecht
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-03
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-09-20
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van ENTREPRISE COLELLA FRERES?
Het ondernemingsnummer van ENTREPRISE COLELLA FRERES is 0438.112.871. Het btw-nummer is BE 0438.112.871.
Wanneer werd ENTREPRISE COLELLA FRERES opgericht?
ENTREPRISE COLELLA FRERES werd opgericht op 16 augustus 1989, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van ENTREPRISE COLELLA FRERES?
De maatschappelijke zetel van ENTREPRISE COLELLA FRERES is Bergense Steenweg 679, 1070 Anderlecht.
Wat doet ENTREPRISE COLELLA FRERES?
De hoofdactiviteit van ENTREPRISE COLELLA FRERES is: Stukadoorswerk (NACE 43.310).
Hoeveel werknemers heeft ENTREPRISE COLELLA FRERES?
Volgens de jaarrekening over 2025 had ENTREPRISE COLELLA FRERES geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van ENTREPRISE COLELLA FRERES?
ENTREPRISE COLELLA FRERES vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 11.127 in 2025. De winst van het boekjaar was € 7.902.
Is ENTREPRISE COLELLA FRERES bereikbaar via Peppol?
Ja. ENTREPRISE COLELLA FRERES staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0438112871 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is ENTREPRISE COLELLA FRERES?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 280.380, een solvabiliteit van 95,5 % en een winst van € 7.902. De winst steeg met 316,0 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is ENTREPRISE COLELLA FRERES failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ENTREPRISE COLELLA FRERES ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft ENTREPRISE COLELLA FRERES de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van ENTREPRISE COLELLA FRERES, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 3 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt ENTREPRISE COLELLA FRERES?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ENTREPRISE COLELLA FRERES 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van ENTREPRISE COLELLA FRERES?
Het boekjaar van ENTREPRISE COLELLA FRERES eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0438112871
Europese Commissie0438112871
Notarissen (Fednot)