Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0437.771.193
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1989-06-29
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Hikstraat(HRT) 7, 2200 Herentals
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 68.110Handel in eigen onroerend goed
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 34.272
▲ 25,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 2.947.258
▲ 1,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
86,5 %
▲ 0,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 77.927 | ▲ 15,6 % | € 67.412 | € 72.272 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 38.922 | ▲ 31,0 % | € 29.704 | € 29.053 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 34.272 | ▲ 25,7 % | € 27.262 | € 33.055 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 2.947.258 | ▲ 1,2 % | € 2.912.987 | € 2.885.725 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 460.580 | ▼ 5,5 % | € 487.636 | € 526.613 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 3.407.838 | ▲ 0,2 % | € 3.400.622 | € 3.412.338 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 86,5 % | ▲ 0,8 ptn | 85,7 % | 84,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | m01-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Hikstraat(HRT) 7, 2200 Herentals
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2025-12-11
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2024-12-09
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2023-11-29
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van MAES INVEST EN MANAGEMENT?
Het ondernemingsnummer van MAES INVEST EN MANAGEMENT is 0437.771.193. Het btw-nummer is BE 0437.771.193.
Wanneer werd MAES INVEST EN MANAGEMENT opgericht?
MAES INVEST EN MANAGEMENT werd opgericht op 29 juni 1989, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van MAES INVEST EN MANAGEMENT?
De maatschappelijke zetel van MAES INVEST EN MANAGEMENT is Hikstraat(HRT) 7, 2200 Herentals.
Wat doet MAES INVEST EN MANAGEMENT?
De hoofdactiviteit van MAES INVEST EN MANAGEMENT is: Handel in eigen onroerend goed (NACE 68.110).
Hoeveel werknemers heeft MAES INVEST EN MANAGEMENT?
Volgens de jaarrekening over 2025 had MAES INVEST EN MANAGEMENT geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van MAES INVEST EN MANAGEMENT?
MAES INVEST EN MANAGEMENT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 77.927 in 2025. De winst van het boekjaar was € 34.272.
Is MAES INVEST EN MANAGEMENT bereikbaar via Peppol?
Ja. MAES INVEST EN MANAGEMENT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0437771193 en 9925:BE0437771193 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is MAES INVEST EN MANAGEMENT?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 2.947.258, een solvabiliteit van 86,5 % en een winst van € 34.272. De winst steeg met 25,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is MAES INVEST EN MANAGEMENT failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van MAES INVEST EN MANAGEMENT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft MAES INVEST EN MANAGEMENT de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van MAES INVEST EN MANAGEMENT, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 11 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt MAES INVEST EN MANAGEMENT?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft MAES INVEST EN MANAGEMENT 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van MAES INVEST EN MANAGEMENT?
Het boekjaar van MAES INVEST EN MANAGEMENT eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0437771193
Europese Commissie0437771193
Notarissen (Fednot)