Belgische ondernemingen

Onderneming 0437.760.703

Entreprise Bantuelle et Fils NV

Actief sinds 1989 Normale toestand Naamloze vennootschap La Louvière

Naamloze vennootschap in La Louvière, sinds 1989. Algemene bouw van residentiële gebouwen. Brutomarge € 346k, winst € 17k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0437.760.703.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 17.069

▼ 72,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 708.882

▼ 2,0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0437.760.703
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1989-06-23
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue des Emailleurs(L.L) 6 bus C402, 7100 La Louvière

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 17.069

▼ 72,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 708.882

▼ 2,0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

82,1 %

▲ 1,6 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 346.091▼ 7,5 %€ 373.960€ 353.388
Bedrijfswinst (-verlies)€ 28.631▼ 69,1 %€ 92.662€ 72.507
Winst (verlies) van het boekjaar€ 17.069▼ 72,9 %€ 62.941€ 47.936
Balans
Eigen vermogen€ 708.882▼ 2,0 %€ 723.392€ 660.451
Schulden€ 149.098▼ 11,9 %€ 169.183€ 241.079
Balanstotaal€ 863.029▼ 3,9 %€ 897.877€ 907.084
Solvabiliteit berekend82,1 %▲ 1,6 ptn80,6 %72,8 %
Personeel
Voltijdse equivalenten–—–5,1
Schemam07-fm07-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue des Emailleurs(L.L) 6 bus C402, 7100 La Louvière

2.044.016.563 · sinds 1989-07-06

  • 41.001.06 Algemene coördinatiewerkzaamheden bouwwerf
  • 43.350.01 Reinigen van nieuwe gebouwen na beëindiging van de bouwwerkzaamheden
  • 43.410.02 Plaatsen van dakbedekking van ongeacht welk materiaal
  • 41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Entreprise Bantuelle et Fils?

Het ondernemingsnummer van Entreprise Bantuelle et Fils is 0437.760.703. Het btw-nummer is BE 0437.760.703.

Wanneer werd Entreprise Bantuelle et Fils opgericht?

Entreprise Bantuelle et Fils werd opgericht op 23 juni 1989, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Entreprise Bantuelle et Fils?

De maatschappelijke zetel van Entreprise Bantuelle et Fils is Rue des Emailleurs(L.L) 6 bus C402, 7100 La Louvière.

Wat doet Entreprise Bantuelle et Fils?

De hoofdactiviteit van Entreprise Bantuelle et Fils is: Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41.001).

Hoeveel werknemers heeft Entreprise Bantuelle et Fils?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Entreprise Bantuelle et Fils geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Entreprise Bantuelle et Fils?

Entreprise Bantuelle et Fils vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 346.091 in 2025. De winst van het boekjaar was € 17.069.

Is Entreprise Bantuelle et Fils bereikbaar via Peppol?

Ja. Entreprise Bantuelle et Fils staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0437760703 en 9925:BE0437760703 (stand van 4 november 2026).

Hoe financieel gezond is Entreprise Bantuelle et Fils?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 708.882, een solvabiliteit van 82,1 % en een winst van € 17.069. De winst daalde met 72,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Entreprise Bantuelle et Fils failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Entreprise Bantuelle et Fils ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Entreprise Bantuelle et Fils de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Entreprise Bantuelle et Fils, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Entreprise Bantuelle et Fils?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Entreprise Bantuelle et Fils 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Entreprise Bantuelle et Fils?

Het boekjaar van Entreprise Bantuelle et Fils eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid