Belgische ondernemingen

Onderneming 0437.737.739

DE HEUS VOEDERS BELGIE NV

Actief sinds 1989 Normale toestand Naamloze vennootschap Lommel

Naamloze vennootschap in Lommel, sinds 1989. Vervaardiging van veevoeders. Omzet € 6,0 M, winst € 107k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0437.737.739.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 106.647

▲ 320,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 15.951.912

▼ 21,2 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0437.737.739
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1989-06-23
Personeel
24,7 VTE
Maatschappelijke zetel
Louis Pasteurstraat 11 bus 201, 3920 Lommel

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 10.910Vervaardiging van veevoedersHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 10.910Vervaardiging van veevoedersHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 46.216Groothandel in akkerbouwproducten en veevoeders, algemeen assortimentNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 106.647

▲ 320,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 15.951.912

▼ 21,2 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

45,1 %

▼ 10,1 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet€ 5.973.835▲ 156,9 %€ 2.324.908€ 3.036.010
Bedrijfswinst (-verlies)€ 368.288▲ 193,7 %€ -392.997€ 885.083
Winst (verlies) van het boekjaar€ 106.647▲ 320,1 %€ -48.455€ 378.450
Balans
Eigen vermogen€ 15.951.912▼ 21,2 %€ 20.245.264€ 11.293.719
Schulden€ 19.410.301▲ 18,1 %€ 16.430.242€ 37.633.488
Balanstotaal€ 35.362.213▼ 3,6 %€ 36.675.506€ 48.927.207
Solvabiliteit berekend45,1 %▼ 10,1 ptn55,2 %23,1 %
Personeel
Voltijdse equivalenten24,7▲ 2,122,618,0
Schemam02-fm02-fm02-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Aandeelhouders

Bron: jaarrekening

2 aandeelhouders in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om ze te zien.

Deelnemingen

Bron: jaarrekening 2025

  • Plumeco · 0750.612.922
    100,00% rechtstreeks

Vestigingseenheden (2)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Louis Pasteurstraat 11 bus 201, 3920 Lommel

2.044.701.897 · sinds 1989-12-08

  • 46.216 Groothandel in akkerbouwproducten en veevoeders, algemeen assortiment
  • 10.910 Vervaardiging van veevoeders

Vestiging

Krakeleweg 38, 8000 Brugge

2.376.271.752 · sinds 2025-09-01

  • 10.910 Vervaardiging van veevoeders

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van DE HEUS VOEDERS BELGIE?

Het ondernemingsnummer van DE HEUS VOEDERS BELGIE is 0437.737.739. Het btw-nummer is BE 0437.737.739.

Wanneer werd DE HEUS VOEDERS BELGIE opgericht?

DE HEUS VOEDERS BELGIE werd opgericht op 23 juni 1989, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van DE HEUS VOEDERS BELGIE?

De maatschappelijke zetel van DE HEUS VOEDERS BELGIE is Louis Pasteurstraat 11 bus 201, 3920 Lommel.

Wat doet DE HEUS VOEDERS BELGIE?

De hoofdactiviteit van DE HEUS VOEDERS BELGIE is: Vervaardiging van veevoeders (NACE 10.910).

Hoeveel werknemers heeft DE HEUS VOEDERS BELGIE?

Volgens de jaarrekening over 2025 had DE HEUS VOEDERS BELGIE gemiddeld 24,7 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van DE HEUS VOEDERS BELGIE?

In 2025 had DE HEUS VOEDERS BELGIE een omzet van € 5.973.835. De winst van het boekjaar was € 106.647.

Is DE HEUS VOEDERS BELGIE bereikbaar via Peppol?

Ja. DE HEUS VOEDERS BELGIE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0437737739 en 9925:BE0437737739 (stand van 2 november 2026).

Hoe financieel gezond is DE HEUS VOEDERS BELGIE?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 15.951.912, een solvabiliteit van 45,1 % en een winst van € 106.647. De winst steeg met 320,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is DE HEUS VOEDERS BELGIE failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DE HEUS VOEDERS BELGIE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft DE HEUS VOEDERS BELGIE de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van DE HEUS VOEDERS BELGIE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 13 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt DE HEUS VOEDERS BELGIE?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DE HEUS VOEDERS BELGIE 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van DE HEUS VOEDERS BELGIE?

Het boekjaar van DE HEUS VOEDERS BELGIE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid