Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0437.642.719
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1989-04-01
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Ernest Allardstraat 27, 1000 Brussel
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.690Detailhandel in cultuur- en recreatieartikelen, neg
- 58.190Overige activiteiten van uitgeverijen, met uitzondering van het uitgeven van software
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -44.959
▼ 243,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 25.025
▼ 64,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
9,9 %
▼ 5,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -41.243 | ▼ 204,9 % | € 39.319 | € -19.396 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -45.192 | ▼ 220,9 % | € 37.376 | € -20.849 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -44.959 | ▼ 243,2 % | € 31.397 | € -21.545 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 25.025 | ▼ 64,2 % | € 69.983 | € 38.587 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 227.391 | ▼ 42,3 % | € 393.998 | € 142.018 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 252.415 | ▼ 45,6 % | € 463.982 | € 180.604 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 9,9 % | ▼ 5,2 ptn | 15,1 % | 21,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | m01-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Aandeelhouders
Bron: jaarrekening
2 aandeelhouders in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om ze te zien.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
-
GALERIE CHAMPAKA PARIS100,00% rechtstreeks
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Washingtonstraat 163 bus 16, 1050 Elsene
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-05-22
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-23
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-19
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van GALERIE CHAMPAKA?
Het ondernemingsnummer van GALERIE CHAMPAKA is 0437.642.719. Het btw-nummer is BE 0437.642.719.
Wanneer werd GALERIE CHAMPAKA opgericht?
GALERIE CHAMPAKA werd opgericht op 1 april 1989, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van GALERIE CHAMPAKA?
De maatschappelijke zetel van GALERIE CHAMPAKA is Ernest Allardstraat 27, 1000 Brussel.
Wat doet GALERIE CHAMPAKA?
De hoofdactiviteit van GALERIE CHAMPAKA is: Detailhandel in cultuur- en recreatieartikelen, neg (NACE 47.690).
Hoeveel werknemers heeft GALERIE CHAMPAKA?
Volgens de jaarrekening over 2025 had GALERIE CHAMPAKA geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van GALERIE CHAMPAKA?
GALERIE CHAMPAKA vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -41.243 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 44.959.
Is GALERIE CHAMPAKA bereikbaar via Peppol?
Ja. GALERIE CHAMPAKA staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0437642719 en 9925:BE0437642719 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is GALERIE CHAMPAKA?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 25.025, een solvabiliteit van 9,9 % en een verlies van € 44.959. De winst daalde met 243,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is GALERIE CHAMPAKA failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van GALERIE CHAMPAKA ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft GALERIE CHAMPAKA de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van GALERIE CHAMPAKA, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 22 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt GALERIE CHAMPAKA?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft GALERIE CHAMPAKA 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van GALERIE CHAMPAKA?
Het boekjaar van GALERIE CHAMPAKA eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0437642719
Europese Commissie0437642719
Notarissen (Fednot)