Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0437.262.934
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1989-04-14
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Vlamingenstraat 66, 1090 Jette
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 74.301Activiteiten van vertalers
- 82.100Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
- 82.990Overige zakelijke dienstverlening, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 32.883
▲ 56,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 57.968
▲ 131,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
18,9 %
▲ 11,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 62.655 | ▲ 31,7 % | € 47.563 | € 62.103 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 44.043 | ▲ 51,8 % | € 29.016 | € 44.244 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 32.883 | ▲ 56,8 % | € 20.967 | € 30.531 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 57.968 | ▲ 131,1 % | € 25.084 | € 4.117 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 248.559 | ▼ 17,4 % | € 300.753 | € 330.477 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 306.527 | ▼ 5,9 % | € 325.837 | € 334.593 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 18,9 % | ▲ 11,2 ptn | 7,7 % | 1,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Vlamingenstraat 66, 1090 Jette
Vestiging
Kanunnik Duclosstraat 33, 8000 Brugge
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-05-05
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-27
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-20
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Business & Investment Group?
Het ondernemingsnummer van Business & Investment Group is 0437.262.934. Het btw-nummer is BE 0437.262.934.
Wanneer werd Business & Investment Group opgericht?
Business & Investment Group werd opgericht op 14 april 1989, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Business & Investment Group?
De maatschappelijke zetel van Business & Investment Group is Vlamingenstraat 66, 1090 Jette.
Wat doet Business & Investment Group?
De hoofdactiviteit van Business & Investment Group is: Activiteiten van vertalers (NACE 74.301).
Hoeveel werknemers heeft Business & Investment Group?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Business & Investment Group geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Business & Investment Group?
Business & Investment Group vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 62.655 in 2025. De winst van het boekjaar was € 32.883.
Is Business & Investment Group bereikbaar via Peppol?
Ja. Business & Investment Group staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0437262934 en 9925:BE0437262934 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is Business & Investment Group?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 57.968, een solvabiliteit van 18,9 % en een winst van € 32.883. De winst steeg met 56,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Business & Investment Group failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Business & Investment Group ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Business & Investment Group de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Business & Investment Group, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 5 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Business & Investment Group?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Business & Investment Group 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Business & Investment Group?
Het boekjaar van Business & Investment Group eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0437262934
Europese Commissie0437262934
Notarissen (Fednot)