Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0436.710.034
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1989-02-06
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Eugène Demolderlaan 76 bus 2, 1030 Schaarbeek
- Andere namen
- C.F.C. · Afkorting (Frans)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ -21.096
▼ 185,0 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 3.941.652
▼ 0,5 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
64,7 %
▼ 0,1 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | 2022 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 200.456 | ▼ 2,8 % | € 206.204 | € 234.434 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 46.906 | ▼ 28,8 % | € 65.860 | € 155.250 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -21.096 | ▼ 185,0 % | € -7.403 | € 50.723 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 3.941.652 | ▼ 0,5 % | € 3.962.748 | € 3.970.151 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 2.154.809 | = 0 % | € 2.153.800 | € 2.248.930 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 6.096.461 | ▼ 0,3 % | € 6.116.548 | € 6.219.081 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 64,7 % | ▼ 0,1 ptn | 64,8 % | 63,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Eugène Demolderlaan 76 bus 2, 1030 Schaarbeek
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-30
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-09-26
- 2022-01-01 → 2022-12-31neergelegd 2023-10-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL?
Het ondernemingsnummer van COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL is 0436.710.034. Het btw-nummer is BE 0436.710.034.
Wanneer werd COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL opgericht?
COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL werd opgericht op 6 februari 1989, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL?
De maatschappelijke zetel van COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL is Eugène Demolderlaan 76 bus 2, 1030 Schaarbeek.
Hoeveel werknemers heeft COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL?
Volgens de jaarrekening over 2024 had COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL?
COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 200.456 in 2024. Het boekjaar sloot met een verlies van € 21.096.
Is COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL bereikbaar via Peppol?
COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL staat niet in de Peppol Directory (stand van 3 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0436710034; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 3.941.652, een solvabiliteit van 64,7 % en een verlies van € 21.096. De winst daalde met 185,0 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 30 september 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wie bestuurt COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL?
Het boekjaar van COMPAGNIE FONCIERE DU CANAL eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0436710034
Europese Commissie0436710034
Notarissen (Fednot)