Belgische ondernemingen

Onderneming 0436.273.039

GROEP CLAESEN INVEST BV

Actief sinds 1988 Normale toestand Besloten Vennootschap Lummen

Besloten Vennootschap in Lummen, sinds 1988. Vervaardiging van cement. Brutomarge € 433k, winst € 159k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0436.273.039.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 159.278

▲ 24,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.256.814

▼ 4,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0436.273.039
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1988-12-21
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Kanaalstraat 13, 3560 Lummen

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 23.510Vervaardiging van cementHoofdactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 159.278

▲ 24,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.256.814

▼ 4,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

68,1 %

▼ 5,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 433.392▲ 3,0 %€ 420.950€ 419.407
Bedrijfswinst (-verlies)€ 240.720▲ 28,8 %€ 186.958€ 171.945
Winst (verlies) van het boekjaar€ 159.278▲ 24,6 %€ 127.879€ 125.913
Balans
Eigen vermogen€ 1.256.814▼ 4,4 %€ 1.315.320€ 1.187.441
Schulden€ 588.246▲ 27,6 %€ 460.941€ 494.299
Balanstotaal€ 1.845.060▲ 3,9 %€ 1.776.261€ 1.681.741
Solvabiliteit berekend68,1 %▼ 5,9 ptn74,0 %70,6 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Kanaalstraat 13, 3560 Lummen

2.042.113.086 · sinds 1989-02-16

  • 23.610.01 Vervaardiging van artikelen van voorgestort beton voor gebruik in de bouw : dakpannen, tegels, bouwstenen, holle welfsels, betonklinkers, platen, buizen, palen, enz
  • 41.001.05 Optrekken van de ruwbouw van gebouwen
  • 43.110.01 Slopen van gebouwen en andere bouwwerken
  • 43.120 Bouwrijp maken van terreinen
  • 68.110 Handel in eigen onroerend goed

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van GROEP CLAESEN INVEST?

Het ondernemingsnummer van GROEP CLAESEN INVEST is 0436.273.039. Het btw-nummer is BE 0436.273.039.

Wanneer werd GROEP CLAESEN INVEST opgericht?

GROEP CLAESEN INVEST werd opgericht op 21 december 1988, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van GROEP CLAESEN INVEST?

De maatschappelijke zetel van GROEP CLAESEN INVEST is Kanaalstraat 13, 3560 Lummen.

Wat doet GROEP CLAESEN INVEST?

De hoofdactiviteit van GROEP CLAESEN INVEST is: Vervaardiging van cement (NACE 23.510).

Hoeveel werknemers heeft GROEP CLAESEN INVEST?

Volgens de jaarrekening over 2025 had GROEP CLAESEN INVEST geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van GROEP CLAESEN INVEST?

GROEP CLAESEN INVEST vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 433.392 in 2025. De winst van het boekjaar was € 159.278.

Is GROEP CLAESEN INVEST bereikbaar via Peppol?

Ja. GROEP CLAESEN INVEST staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0436273039 en 9925:BE0436273039 (stand van 3 november 2026).

Hoe financieel gezond is GROEP CLAESEN INVEST?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.256.814, een solvabiliteit van 68,1 % en een winst van € 159.278. De winst steeg met 24,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is GROEP CLAESEN INVEST failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van GROEP CLAESEN INVEST ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft GROEP CLAESEN INVEST de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van GROEP CLAESEN INVEST, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 28 november 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt GROEP CLAESEN INVEST?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft GROEP CLAESEN INVEST 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van GROEP CLAESEN INVEST?

Het boekjaar van GROEP CLAESEN INVEST eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid