Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0436.025.886
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1988-12-07
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rijselsteenweg 308, 7700 Mouscron
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.730Detailhandel in farmaceutische producten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 45.771
▼ 8,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 745.781
▲ 6,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
89,8 %
▲ 2,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 76.090 | ▼ 1,1 % | € 76.948 | € 60.382 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 70.163 | ▼ 1,3 % | € 71.068 | € 54.424 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 45.771 | ▼ 8,3 % | € 49.902 | € 27.790 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 745.781 | ▲ 6,5 % | € 700.010 | € 650.109 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 85.110 | ▼ 18,6 % | € 104.602 | € 55.509 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 830.891 | ▲ 3,3 % | € 804.612 | € 705.618 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 89,8 % | ▲ 2,8 ptn | 87,0 % | 92,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rijselsteenweg 308, 7700 Mouscron
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-04-16
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-03-24
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-04-05
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van PHARMACIE GHEYSENS?
Het ondernemingsnummer van PHARMACIE GHEYSENS is 0436.025.886. Het btw-nummer is BE 0436.025.886.
Wanneer werd PHARMACIE GHEYSENS opgericht?
PHARMACIE GHEYSENS werd opgericht op 7 december 1988, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van PHARMACIE GHEYSENS?
De maatschappelijke zetel van PHARMACIE GHEYSENS is Rijselsteenweg 308, 7700 Mouscron.
Wat doet PHARMACIE GHEYSENS?
De hoofdactiviteit van PHARMACIE GHEYSENS is: Detailhandel in farmaceutische producten (NACE 47.730).
Hoeveel werknemers heeft PHARMACIE GHEYSENS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had PHARMACIE GHEYSENS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van PHARMACIE GHEYSENS?
PHARMACIE GHEYSENS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 76.090 in 2025. De winst van het boekjaar was € 45.771.
Is PHARMACIE GHEYSENS bereikbaar via Peppol?
Ja. PHARMACIE GHEYSENS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0436025886 en 9925:BE0436025886 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is PHARMACIE GHEYSENS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 745.781, een solvabiliteit van 89,8 % en een winst van € 45.771. De winst daalde met 8,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is PHARMACIE GHEYSENS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PHARMACIE GHEYSENS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft PHARMACIE GHEYSENS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van PHARMACIE GHEYSENS, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 16 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt PHARMACIE GHEYSENS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft PHARMACIE GHEYSENS 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van PHARMACIE GHEYSENS?
Het boekjaar van PHARMACIE GHEYSENS eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0436025886
Europese Commissie0436025886
Notarissen (Fednot)