Belgische ondernemingen

Onderneming 0435.748.447

SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI NV

Actief sinds 1988 Normale toestand Naamloze vennootschap Marche-en-Famenne

Naamloze vennootschap in Marche-en-Famenne, sinds 1988. Ontwerpen van computerprogramma’s. Brutomarge € 266k, winst € 39k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0435.748.447.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 38.614

▲ 54,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 242.289

▲ 19,0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0435.748.447
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1988-11-09
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Marche, Avenue de France 126, 6900 Marche-en-Famenne
Andere namen
S.B.I. · Afkorting (Frans)
Contact
www.sbi.be
E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 38.614

▲ 54,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 242.289

▲ 19,0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

60,0 %

▲ 19,5 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 266.164▼ 13,5 %€ 307.615€ 269.171
Bedrijfswinst (-verlies)€ 55.486▲ 47,5 %€ 37.627€ 11.212
Winst (verlies) van het boekjaar€ 38.614▲ 54,2 %€ 25.036€ 5.126
Balans
Eigen vermogen€ 242.289▲ 19,0 %€ 203.675€ 671.375
Schulden€ 161.540▼ 46,1 %€ 299.568€ 162.056
Balanstotaal€ 403.830▼ 19,8 %€ 503.243€ 833.431
Solvabiliteit berekend60,0 %▲ 19,5 ptn40,5 %80,6 %
Personeel
Voltijdse equivalenten–—4,44,8
Schemam07-fm01-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Marche, Avenue de France 126, 6900 Marche-en-Famenne

2.041.285.618 · sinds 1988-12-19

  • 46.500 Groothandel in informatie- en communicatieapparatuur
  • 47.400.02 Kleinhandel in kantoormaterieel en -meubelen
  • 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten
  • 77.330.01 Verhuur en operationele leasing van kantoormachines, incl computers, zonder bedieningspersoneel : computerapparatuur, duplicators, fotokopieermachines, schrijfmachines, tekstverwerkers, enz
  • 95.100.01 Onderhoud en de reparatie van computers en randapparatuur
  • 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI?

Het ondernemingsnummer van SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI is 0435.748.447. Het btw-nummer is BE 0435.748.447.

Wanneer werd SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI opgericht?

SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI werd opgericht op 9 november 1988, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI?

De maatschappelijke zetel van SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI is Marche, Avenue de France 126, 6900 Marche-en-Famenne.

Wat doet SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI?

De hoofdactiviteit van SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI is: Ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62.100).

Hoeveel werknemers heeft SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI?

Volgens de jaarrekening over 2025 had SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI?

SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 266.164 in 2025. De winst van het boekjaar was € 38.614.

Is SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI bereikbaar via Peppol?

Ja. SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0435748447 (stand van 2 november 2026).

Hoe financieel gezond is SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 242.289, een solvabiliteit van 60,0 % en een winst van € 38.614. De winst steeg met 54,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 11 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI?

Het boekjaar van SOFTWARE FOR BUSINESS AND INDUSTRY SBI eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid