Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0435.563.850
- Rechtsvorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1988-09-15
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Laarbeeklaan 103, 1090 Jette
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.940Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
16 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 94.563
▲ 126,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 205.691
▲ 85,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
29,3 %
▲ 11,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 1.766.984 | ▲ 20,0 % | € 1.472.453 | € 1.476.557 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 94.168 | ▲ 91,9 % | € 49.060 | € -40.111 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 94.563 | ▲ 126,4 % | € 41.772 | € -42.853 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 205.691 | ▲ 85,1 % | € 111.129 | € 69.356 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 335.168 | ▼ 35,7 % | € 521.256 | € 218.508 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 701.209 | ▲ 10,9 % | € 632.385 | € 287.865 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 29,3 % | ▲ 11,8 ptn | 17,6 % | 24,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m08-f | m08-f | m08-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
J. Vander Vekenstraat 158, 1780 Wemmel
Vestiging
Laarbeeklaan 103, 1090 Jette
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-07
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-07
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-28
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Palliatief Netwerk Omega?
Het ondernemingsnummer van Palliatief Netwerk Omega is 0435.563.850. Het btw-nummer is BE 0435.563.850.
Wanneer werd Palliatief Netwerk Omega opgericht?
Palliatief Netwerk Omega werd opgericht op 15 september 1988, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Palliatief Netwerk Omega?
De maatschappelijke zetel van Palliatief Netwerk Omega is Laarbeeklaan 103, 1090 Jette.
Wat doet Palliatief Netwerk Omega?
De hoofdactiviteit van Palliatief Netwerk Omega is: Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen (NACE 86.940).
Hoeveel werknemers heeft Palliatief Netwerk Omega?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Palliatief Netwerk Omega geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Palliatief Netwerk Omega?
Palliatief Netwerk Omega vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.766.984 in 2025. De winst van het boekjaar was € 94.563.
Is Palliatief Netwerk Omega bereikbaar via Peppol?
Ja. Palliatief Netwerk Omega staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0435563850 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Palliatief Netwerk Omega?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 205.691, een solvabiliteit van 29,3 % en een winst van € 94.563. De winst steeg met 126,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Palliatief Netwerk Omega failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Palliatief Netwerk Omega ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Palliatief Netwerk Omega de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Palliatief Netwerk Omega, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 7 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Palliatief Netwerk Omega?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Palliatief Netwerk Omega 16 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Palliatief Netwerk Omega?
Het boekjaar van Palliatief Netwerk Omega eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0435563850
Europese Commissie0435563850
Notarissen (Fednot)