Belgische ondernemingen

Onderneming 0434.619.881

SML Ingénieurs Conseils BV

Actief sinds 1988 Normale toestand Besloten Vennootschap Vielsalm

Besloten Vennootschap in Vielsalm, sinds 1988. Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts. Brutomarge € 1,2 M, winst € 325k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0434.619.881.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 325.159

▼ 37,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 948.500

= 0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0434.619.881
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1988-06-22
Personeel
10,6 VTE
Maatschappelijke zetel
Baraque de Fraiture 1 bus F, 6690 Vielsalm

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 71.121Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-expertsHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 71.121Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-expertsHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 325.159

▼ 37,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 948.500

= 0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

21,9 %

▼ 8,0 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 1.220.574▼ 6,5 %€ 1.305.111€ 921.361
Bedrijfswinst (-verlies)€ 376.862▼ 32,6 %€ 558.975€ 104.645
Winst (verlies) van het boekjaar€ 325.159▼ 37,6 %€ 521.339€ 98.238
Balans
Eigen vermogen€ 948.500= 0 %€ 948.341€ 837.002
Schulden€ 3.380.305▲ 52,4 %€ 2.217.469€ 951.478
Balanstotaal€ 4.328.805▲ 36,7 %€ 3.165.810€ 1.788.480
Solvabiliteit berekend21,9 %▼ 8,0 ptn30,0 %46,8 %
Personeel
Voltijdse equivalenten10,6▲ 0,410,210,8
Schemam81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Aandeelhouders

Bron: jaarrekening

1 aandeelhouder in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om die te zien.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Baraque de Fraiture 1 bus F, 6690 Vielsalm

2.165.001.594 · sinds 1999-01-01

  • 71.121 Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van SML Ingénieurs Conseils?

Het ondernemingsnummer van SML Ingénieurs Conseils is 0434.619.881. Het btw-nummer is BE 0434.619.881.

Wanneer werd SML Ingénieurs Conseils opgericht?

SML Ingénieurs Conseils werd opgericht op 22 juni 1988, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van SML Ingénieurs Conseils?

De maatschappelijke zetel van SML Ingénieurs Conseils is Baraque de Fraiture 1 bus F, 6690 Vielsalm.

Wat doet SML Ingénieurs Conseils?

De hoofdactiviteit van SML Ingénieurs Conseils is: Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts (NACE 71.121).

Hoeveel werknemers heeft SML Ingénieurs Conseils?

Volgens de jaarrekening over 2025 had SML Ingénieurs Conseils gemiddeld 10,6 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van SML Ingénieurs Conseils?

SML Ingénieurs Conseils vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.220.574 in 2025. De winst van het boekjaar was € 325.159.

Is SML Ingénieurs Conseils bereikbaar via Peppol?

Ja. SML Ingénieurs Conseils staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0434619881 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is SML Ingénieurs Conseils?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 948.500, een solvabiliteit van 21,9 % en een winst van € 325.159. De winst daalde met 37,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is SML Ingénieurs Conseils failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SML Ingénieurs Conseils ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft SML Ingénieurs Conseils de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van SML Ingénieurs Conseils, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 16 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt SML Ingénieurs Conseils?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SML Ingénieurs Conseils 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van SML Ingénieurs Conseils?

Het boekjaar van SML Ingénieurs Conseils eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid