Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0434.468.839
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Opening faillissement
- Begindatum
- 1988-06-22
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Opstalweg 45, 1180 Ukkel
- Andere namen
- J.L.B.C. · Afkorting (Frans)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 82.300Organisatie van congressen en beurzen
- 73.200Markt- en opinieonderzoek
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ -18.073
▼ 357,3 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 2.045
▼ 89,8 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
22,7 %
▼ 25,8 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -17.140 | ▼ 403,0 % | € -3.408 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -17.863 | ▼ 377,3 % | € -3.743 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -18.073 | ▼ 357,3 % | € -3.952 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 2.045 | ▼ 89,8 % | € 20.118 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 6.975 | ▼ 67,3 % | € 21.355 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 9.020 | ▼ 78,2 % | € 41.473 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 22,7 % | ▼ 25,8 ptn | 48,5 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Opstalweg 45, 1180 Ukkel
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-27
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Jean-Louis Baudoin Communication?
Het ondernemingsnummer van Jean-Louis Baudoin Communication is 0434.468.839. Het btw-nummer is BE 0434.468.839.
Wanneer werd Jean-Louis Baudoin Communication opgericht?
Jean-Louis Baudoin Communication werd opgericht op 22 juni 1988, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Jean-Louis Baudoin Communication?
De maatschappelijke zetel van Jean-Louis Baudoin Communication is Opstalweg 45, 1180 Ukkel.
Wat doet Jean-Louis Baudoin Communication?
De hoofdactiviteit van Jean-Louis Baudoin Communication is: Organisatie van congressen en beurzen (NACE 82.300).
Hoeveel werknemers heeft Jean-Louis Baudoin Communication?
Volgens de jaarrekening over 2024 had Jean-Louis Baudoin Communication geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Jean-Louis Baudoin Communication?
Jean-Louis Baudoin Communication vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -17.140 in 2024. Het boekjaar sloot met een verlies van € 18.073.
Is Jean-Louis Baudoin Communication bereikbaar via Peppol?
Jean-Louis Baudoin Communication staat niet in de Peppol Directory (stand van 2 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0434468839; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is Jean-Louis Baudoin Communication?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 2.045, een solvabiliteit van 22,7 % en een verlies van € 18.073. De winst daalde met 357,3 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Jean-Louis Baudoin Communication failliet of in vereffening?
Volgens de KBO is de rechtstoestand van Jean-Louis Baudoin Communication ‘Opening faillissement’ (open data van 11 september 2026).
Heeft Jean-Louis Baudoin Communication de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Jean-Louis Baudoin Communication, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 27 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wie bestuurt Jean-Louis Baudoin Communication?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Jean-Louis Baudoin Communication 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Jean-Louis Baudoin Communication?
Het boekjaar van Jean-Louis Baudoin Communication eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0434468839
Europese Commissie0434468839
Notarissen (Fednot)