Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0434.371.047
- Rechtsvorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1987-06-19
- Personeel
- 17,9 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Chaussée de Liège(JB) 147A, 5100 Namur
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 85.592Beroepsopleiding
- 85.592Beroepsopleiding
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
8 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 89.787
▼ 15,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 459.281
▲ 24,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
52,9 %
▲ 3,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 1.399.147 | ▼ 1,4 % | € 1.419.058 | € 1.200.641 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 87.198 | ▼ 15,2 % | € 102.817 | € 3.042 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 89.787 | ▼ 15,8 % | € 106.622 | € 6.736 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 459.281 | ▲ 24,3 % | € 369.494 | € 262.872 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 297.599 | ▲ 21,0 % | € 246.011 | € 274.004 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 868.568 | ▲ 16,1 % | € 748.338 | € 597.548 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 52,9 % | ▲ 3,5 ptn | 49,4 % | 44,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 17,9 | ▲ 2,2 | 15,7 | 16,2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m04-f | m04-f | m04-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Chaussée de Liège(JB) 147A, 5100 Namur
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-02
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-25
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Jeunes au Travail?
Het ondernemingsnummer van Jeunes au Travail is 0434.371.047. Het btw-nummer is BE 0434.371.047.
Wanneer werd Jeunes au Travail opgericht?
Jeunes au Travail werd opgericht op 19 juni 1987, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Jeunes au Travail?
De maatschappelijke zetel van Jeunes au Travail is Chaussée de Liège(JB) 147A, 5100 Namur.
Wat doet Jeunes au Travail?
De hoofdactiviteit van Jeunes au Travail is: Beroepsopleiding (NACE 85.592).
Hoeveel werknemers heeft Jeunes au Travail?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Jeunes au Travail gemiddeld 17,9 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Jeunes au Travail?
Jeunes au Travail vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.399.147 in 2025. De winst van het boekjaar was € 89.787.
Is Jeunes au Travail bereikbaar via Peppol?
Ja. Jeunes au Travail staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0434371047 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Jeunes au Travail?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 459.281, een solvabiliteit van 52,9 % en een winst van € 89.787. De winst daalde met 15,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Jeunes au Travail failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Jeunes au Travail ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Jeunes au Travail de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Jeunes au Travail, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 2 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Jeunes au Travail?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Jeunes au Travail 8 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Jeunes au Travail?
Het boekjaar van Jeunes au Travail eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0434371047
Europese Commissie0434371047
Notarissen (Fednot)