Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0434.055.303
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1988-04-14
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Vaartstraat 13, 3600 Genk
- Andere namen
- R.A.G. · Afkorting (Nederlands)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.720Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen
- 47.820Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 686
▼ 97,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 643.542
▲ 0,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
97,6 %
▲ 1,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 10.935 | ▼ 76,2 % | € 45.995 | € 50.042 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 1.272 | ▼ 96,3 % | € 34.541 | € 39.162 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 686 | ▼ 97,2 % | € 24.825 | € 41.067 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 643.542 | ▲ 0,1 % | € 642.855 | € 618.031 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 16.038 | ▼ 40,4 % | € 26.923 | € 34.134 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 659.579 | ▼ 1,5 % | € 669.778 | € 652.165 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 97,6 % | ▲ 1,6 ptn | 96,0 % | 94,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Vaartstraat 13, 3600 Genk
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-09-30
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-10-31
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN?
Het ondernemingsnummer van RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN is 0434.055.303. Het btw-nummer is BE 0434.055.303.
Wanneer werd RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN opgericht?
RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN werd opgericht op 14 april 1988, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN?
De maatschappelijke zetel van RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN is Vaartstraat 13, 3600 Genk.
Wat doet RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN?
De hoofdactiviteit van RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN is: Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen (NACE 46.720).
Hoeveel werknemers heeft RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN?
Volgens de jaarrekening over 2025 had RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN?
RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 10.935 in 2025. De winst van het boekjaar was € 686.
Is RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN bereikbaar via Peppol?
Ja. RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0434055303 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 643.542, een solvabiliteit van 97,6 % en een winst van € 686. De winst daalde met 97,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN?
Het boekjaar van RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDEN eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0434055303
Europese Commissie0434055303
Notarissen (Fednot)