Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0433.225.853
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1988-01-27
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Drakenhoflaan 49, 2100 Antwerpen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 64.210Activiteiten van holdings
- 68.201Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 12.479
▲ 30,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 241.787
▲ 5,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
43,4 %
▲ 3,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 72.258 | ▼ 17,1 % | € 87.138 | € 82.688 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 40.369 | ▼ 2,5 % | € 41.400 | € 21.336 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 12.479 | ▲ 30,7 % | € 9.546 | € -2.081 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 241.787 | ▲ 5,4 % | € 229.308 | € 219.762 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 315.616 | ▼ 8,2 % | € 343.699 | € 348.823 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 557.403 | ▼ 2,7 % | € 573.007 | € 568.585 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 43,4 % | ▲ 3,4 ptn | 40,0 % | 38,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Drakenhoflaan 49, 2100 Antwerpen
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-24
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-28
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-28
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van RAVELSBERG VASTGOED?
Het ondernemingsnummer van RAVELSBERG VASTGOED is 0433.225.853. Het btw-nummer is BE 0433.225.853.
Wanneer werd RAVELSBERG VASTGOED opgericht?
RAVELSBERG VASTGOED werd opgericht op 27 januari 1988, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van RAVELSBERG VASTGOED?
De maatschappelijke zetel van RAVELSBERG VASTGOED is Drakenhoflaan 49, 2100 Antwerpen.
Wat doet RAVELSBERG VASTGOED?
De hoofdactiviteit van RAVELSBERG VASTGOED is: Activiteiten van holdings (NACE 64.210).
Hoeveel werknemers heeft RAVELSBERG VASTGOED?
Volgens de jaarrekening over 2025 had RAVELSBERG VASTGOED geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van RAVELSBERG VASTGOED?
RAVELSBERG VASTGOED vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 72.258 in 2025. De winst van het boekjaar was € 12.479.
Is RAVELSBERG VASTGOED bereikbaar via Peppol?
Ja. RAVELSBERG VASTGOED staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0433225853 en 9925:BE0433225853 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is RAVELSBERG VASTGOED?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 241.787, een solvabiliteit van 43,4 % en een winst van € 12.479. De winst steeg met 30,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is RAVELSBERG VASTGOED failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van RAVELSBERG VASTGOED ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft RAVELSBERG VASTGOED de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van RAVELSBERG VASTGOED, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt RAVELSBERG VASTGOED?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft RAVELSBERG VASTGOED 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van RAVELSBERG VASTGOED?
Het boekjaar van RAVELSBERG VASTGOED eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0433225853
Europese Commissie0433225853
Notarissen (Fednot)