Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2026
- Ondernemingsnummer
- 0432.453.120
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1987-11-12
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Landmolenstraat 86, 9140 Temse
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 52.100Opslag
- 49.410Goederenvervoer over de weg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2026
€ 799.538
▲ 13,3 % t.o.v. 2025
Eigen vermogen 2026
€ 409.821
▼ 0,1 % t.o.v. 2025
Solvabiliteit 2026
26,5 %
▼ 1,7 ptn t.o.v. 2025
| Boekjaar | 2026 | Δ | 2025 | 2024 | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 1.125.631 | ▲ 7,8 % | € 1.043.819 | € 992.796 | € 831.116 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 1.066.313 | ▲ 13,7 % | € 938.170 | € 888.718 | € 715.766 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 799.538 | ▲ 13,3 % | € 705.471 | € 668.593 | € 534.869 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 409.821 | ▼ 0,1 % | € 410.283 | € 416.712 | € 418.119 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 1.137.496 | ▲ 9,0 % | € 1.043.861 | € 1.002.787 | € 1.101.047 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.547.317 | ▲ 6,4 % | € 1.454.144 | € 1.419.498 | € 1.519.166 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 26,5 % | ▼ 1,7 ptn | 28,2 % | 29,4 % | 27,5 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | m01-f | m01-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Krekelstraat 43, 9100 Sint-Niklaas
Neergelegde jaarrekeningen (4)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-07-01 → 2026-06-30neergelegd 2026-07-05
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2026-01-31
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2025-01-31
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2024-01-25
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van LUME REAL ESTATE?
Het ondernemingsnummer van LUME REAL ESTATE is 0432.453.120. Het btw-nummer is BE 0432.453.120.
Wanneer werd LUME REAL ESTATE opgericht?
LUME REAL ESTATE werd opgericht op 12 november 1987, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van LUME REAL ESTATE?
De maatschappelijke zetel van LUME REAL ESTATE is Landmolenstraat 86, 9140 Temse.
Wat doet LUME REAL ESTATE?
De hoofdactiviteit van LUME REAL ESTATE is: Opslag (NACE 52.100).
Hoeveel werknemers heeft LUME REAL ESTATE?
Volgens de jaarrekening over 2026 had LUME REAL ESTATE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van LUME REAL ESTATE?
LUME REAL ESTATE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.125.631 in 2026. De winst van het boekjaar was € 799.538.
Is LUME REAL ESTATE bereikbaar via Peppol?
Ja. LUME REAL ESTATE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0432453120 en 9925:BE0432453120 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is LUME REAL ESTATE?
Volgens de jaarrekening over 2026: een eigen vermogen van € 409.821, een solvabiliteit van 26,5 % en een winst van € 799.538. De winst steeg met 13,3 % tegenover 2025. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is LUME REAL ESTATE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van LUME REAL ESTATE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft LUME REAL ESTATE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van LUME REAL ESTATE, over het boekjaar tot 30 juni 2026, werd op 5 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt LUME REAL ESTATE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft LUME REAL ESTATE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van LUME REAL ESTATE?
Het boekjaar van LUME REAL ESTATE eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2025 tot 30 juni 2026.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0432453120
Europese Commissie0432453120
Notarissen (Fednot)