Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0432.109.066
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1987-08-04
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Grand'Route(G-R) 306, 7530 Tournai
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 47.781Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 8.751
▼ 36,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 177.407
▲ 5,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
86,6 %
▼ 1,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 13.466 | ▼ 40,0 % | € 22.457 | € 21.500 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 8.858 | ▼ 50,2 % | € 17.782 | € 17.717 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 8.751 | ▼ 36,0 % | € 13.683 | € 13.652 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 177.407 | ▲ 5,2 % | € 168.655 | € 154.972 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 27.453 | ▲ 15,8 % | € 23.714 | € 14.555 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 204.860 | ▲ 6,5 % | € 192.369 | € 169.527 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 86,6 % | ▼ 1,1 ptn | 87,7 % | 91,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Grand'Route(G-R) 306, 7530 Tournai
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-27
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-26
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-23
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Etablissements REQUIER FILS?
Het ondernemingsnummer van Etablissements REQUIER FILS is 0432.109.066. Het btw-nummer is BE 0432.109.066.
Wanneer werd Etablissements REQUIER FILS opgericht?
Etablissements REQUIER FILS werd opgericht op 4 augustus 1987, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Etablissements REQUIER FILS?
De maatschappelijke zetel van Etablissements REQUIER FILS is Grand'Route(G-R) 306, 7530 Tournai.
Wat doet Etablissements REQUIER FILS?
De hoofdactiviteit van Etablissements REQUIER FILS is: Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 95.311).
Hoeveel werknemers heeft Etablissements REQUIER FILS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Etablissements REQUIER FILS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Etablissements REQUIER FILS?
Etablissements REQUIER FILS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 13.466 in 2025. De winst van het boekjaar was € 8.751.
Is Etablissements REQUIER FILS bereikbaar via Peppol?
Ja. Etablissements REQUIER FILS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0432109066 en 9925:BE0432109066 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Etablissements REQUIER FILS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 177.407, een solvabiliteit van 86,6 % en een winst van € 8.751. De winst daalde met 36,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Etablissements REQUIER FILS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Etablissements REQUIER FILS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Etablissements REQUIER FILS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Etablissements REQUIER FILS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 27 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Etablissements REQUIER FILS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Etablissements REQUIER FILS 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Etablissements REQUIER FILS?
Het boekjaar van Etablissements REQUIER FILS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0432109066
Europese Commissie0432109066
Notarissen (Fednot)