Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0430.915.174
- Rechtsvorm
- Coöperatieve vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1987-04-12
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Pastorijstraat 100, 3300 Tienen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.400Detailhandel in ICT-apparatuur
- 63.100Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 32.139
▼ 30,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 142.889
▲ 29,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
76,9 %
▲ 16,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 60.515 | ▼ 22,1 % | € 77.719 | € 73.946 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 46.079 | ▼ 31,8 % | € 67.603 | € 72.188 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 32.139 | ▼ 30,9 % | € 46.512 | € 55.856 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 142.889 | ▲ 29,0 % | € 110.750 | € 64.238 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 42.987 | ▼ 41,7 % | € 73.797 | € 70.786 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 185.876 | ▲ 0,7 % | € 184.547 | € 135.024 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 76,9 % | ▲ 16,9 ptn | 60,0 % | 47,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Pastorijstraat 100, 3300 Tienen
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-04-01 → 2025-03-31neergelegd 2025-10-29
- 2023-04-01 → 2024-03-31neergelegd 2024-10-30
- 2022-04-01 → 2023-03-31neergelegd 2023-10-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van P.C. EUROPE?
Het ondernemingsnummer van P.C. EUROPE is 0430.915.174. Het btw-nummer is BE 0430.915.174.
Wanneer werd P.C. EUROPE opgericht?
P.C. EUROPE werd opgericht op 12 april 1987, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van P.C. EUROPE?
De maatschappelijke zetel van P.C. EUROPE is Pastorijstraat 100, 3300 Tienen.
Wat doet P.C. EUROPE?
De hoofdactiviteit van P.C. EUROPE is: Detailhandel in ICT-apparatuur (NACE 47.400).
Hoeveel werknemers heeft P.C. EUROPE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had P.C. EUROPE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van P.C. EUROPE?
P.C. EUROPE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 60.515 in 2025. De winst van het boekjaar was € 32.139.
Is P.C. EUROPE bereikbaar via Peppol?
Ja. P.C. EUROPE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0430915174 en 9925:BE0430915174 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is P.C. EUROPE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 142.889, een solvabiliteit van 76,9 % en een winst van € 32.139. De winst daalde met 30,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is P.C. EUROPE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van P.C. EUROPE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft P.C. EUROPE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van P.C. EUROPE, over het boekjaar tot 31 maart 2025, werd op 29 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 maart 2026 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 oktober 2026.
Wie bestuurt P.C. EUROPE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft P.C. EUROPE 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van P.C. EUROPE?
Het boekjaar van P.C. EUROPE eindigt op 31 maart. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 april 2024 tot 31 maart 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0430915174
Europese Commissie0430915174
Notarissen (Fednot)