Belgische ondernemingen

Onderneming 0429.423.255

SOFFIMCO BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Londerzeel · sinds 1986

Besloten Vennootschap in Londerzeel, sinds 1986. Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Brutomarge € 2,9 M, winst € 275k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0429.423.255.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 274.700

▼ 81,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 33.378.196

▲ 713,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0429.423.255
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1986-09-01
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Maldersesteenweg 107, 1840 Londerzeel

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.122Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojectenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.310Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 274.700

▼ 81,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 33.378.196

▲ 713,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

42,4 %

▲ 23,3 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 2.853.063▲ 116,0 %€ 1.320.904€ 1.251.326
Bedrijfswinst (-verlies)€ 1.014.979▲ 6,6 %€ 952.576€ 886.756
Winst (verlies) van het boekjaar€ 274.700▼ 81,2 %€ 1.464.980€ 751.033
Balans
Eigen vermogen€ 33.378.196▲ 713,4 %€ 4.103.496€ 2.638.516
Schulden€ 45.375.286▲ 161,4 %€ 17.361.794€ 18.101.164
Balanstotaal€ 78.753.482▲ 266,9 %€ 21.465.290€ 20.739.680
Solvabiliteit berekend42,4 %▲ 23,3 ptn19,1 %12,7 %
Schemam81-fm81-fm81-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Maldersesteenweg 107, 1840 Londerzeel

2.036.372.171 · sinds 1986-09-25

68.110 Handel in eigen onroerend goed; 68.122 Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten; 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 68.310 Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van SOFFIMCO?

Het ondernemingsnummer van SOFFIMCO is 0429.423.255. Het btw-nummer is BE 0429.423.255.

Wanneer werd SOFFIMCO opgericht?

SOFFIMCO werd opgericht op 1 september 1986, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van SOFFIMCO?

De maatschappelijke zetel van SOFFIMCO is Maldersesteenweg 107, 1840 Londerzeel.

Wat doet SOFFIMCO?

De hoofdactiviteit van SOFFIMCO is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).

Hoeveel werknemers heeft SOFFIMCO?

Volgens de jaarrekening over 2025 had SOFFIMCO geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van SOFFIMCO?

SOFFIMCO vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 2.853.063 in 2025. De winst van het boekjaar was € 274.700.

Is SOFFIMCO bereikbaar via Peppol?

Ja. SOFFIMCO staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0429423255 (stand van 25 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is SOFFIMCO?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 33.378.196, een solvabiliteit van 42,4 % en een winst van € 274.700. De winst daalde met 81,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is SOFFIMCO failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SOFFIMCO ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft SOFFIMCO de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van SOFFIMCO, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 14 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt SOFFIMCO?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SOFFIMCO 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van SOFFIMCO?

Het boekjaar van SOFFIMCO eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid