Belgische ondernemingen

Onderneming 0428.502.448

BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen BVBA

Actief sinds 1986 Normale toestand Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Lier

Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid in Lier, sinds 1986. Brutomarge € 25k, winst € 20k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0428.502.448.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 19.796

▲ 80,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 120.437

▲ 19,7 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0428.502.448
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1986-02-11
Personeel
0,0 VTE
Maatschappelijke zetel
Ondernemersstraat 19, 2500 Lier

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 19.796

▲ 80,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 120.437

▲ 19,7 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

100,0 %

▲ 4,3 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 24.597▲ 55,8 %€ 15.792€ 14.299
Bedrijfswinst (-verlies)€ 19.597▲ 77,2 %€ 11.059€ 7.456
Winst (verlies) van het boekjaar€ 19.796▲ 80,0 %€ 10.995€ 7.281
Balans
Eigen vermogen€ 120.437▲ 19,7 %€ 100.642€ 89.647
Schulden€ 0▼ 100,0 %€ 4.567€ 8.167
Balanstotaal€ 120.437▲ 14,5 %€ 105.208€ 97.813
Solvabiliteit berekend100,0 %▲ 4,3 ptn95,7 %91,7 %
Personeel
Voltijdse equivalenten0,0= 00,00,0
Schemam81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Ondernemersstraat 19, 2500 Lier

2.029.099.448 · sinds 1986-02-18

  • 43.221 Sanitaire werkzaamheden
  • 43.350 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
  • 43.350.01 Reinigen van nieuwe gebouwen na beëindiging van de bouwwerkzaamheden
  • 43.410.02 Plaatsen van dakbedekking van ongeacht welk materiaal
  • 43.410.03 Plaatsen van dakgoten en regenafvoerbuizen
  • 43.410.11 Waterdicht maken van daken en dakterrassen
  • 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
  • 81.220 Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
  • 81.220.11 Gevelreiniging door middel van zandstralen, met behulp van stoom, enz
  • 91.220.01 Instandhouding (inclusief opgravingswerken) van historische plaatsen en gebouwen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen?

Het ondernemingsnummer van BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen is 0428.502.448. Het btw-nummer is BE 0428.502.448.

Wanneer werd BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen opgericht?

BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen werd opgericht op 11 februari 1986, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen?

De maatschappelijke zetel van BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen is Ondernemersstraat 19, 2500 Lier.

Hoeveel werknemers heeft BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen?

Volgens de jaarrekening over 2025 had BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen gemiddeld 0,0 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen?

BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 24.597 in 2025. De winst van het boekjaar was € 19.796.

Is BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen bereikbaar via Peppol?

Ja. BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0428502448 en 9925:BE0428502448 (stand van 3 november 2026).

Hoe financieel gezond is BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 120.437, een solvabiliteit van 100,0 % en een winst van € 19.796. De winst steeg met 80,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen?

Het boekjaar van BVBA Algemene Dakwerken - Van Tendeloo-Swinnen eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid