Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0428.314.386
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1985-12-24
- Personeel
- 0,7 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Abeelstraat 30, 9600 Ronse
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 66.220Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ -23.250
▼ 109,8 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 290.851
▼ 7,4 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
46,4 %
▼ 1,8 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 27.922 | ▼ 93,1 % | € 406.186 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -30.195 | ▼ 109,2 % | € 327.213 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -23.250 | ▼ 109,8 % | € 238.333 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 290.851 | ▼ 7,4 % | € 314.101 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 336.300 | ▼ 0,3 % | € 337.257 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 627.151 | ▼ 3,7 % | € 651.358 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 46,4 % | ▼ 1,8 ptn | 48,2 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 0,7 | ▼ 0,3 | 1,0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Abeelstraat 30, 9600 Ronse
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-30
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-10-16
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN?
Het ondernemingsnummer van MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN is 0428.314.386. Het btw-nummer is BE 0428.314.386.
Wanneer werd MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN opgericht?
MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN werd opgericht op 24 december 1985, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN?
De maatschappelijke zetel van MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN is Abeelstraat 30, 9600 Ronse.
Wat doet MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN?
De hoofdactiviteit van MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN is: Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars (NACE 66.220).
Hoeveel werknemers heeft MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN?
Volgens de jaarrekening over 2024 had MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN gemiddeld 0,7 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN?
MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 27.922 in 2024. Het boekjaar sloot met een verlies van € 23.250.
Is MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN bereikbaar via Peppol?
MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN staat niet in de Peppol Directory (stand van 3 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0428314386; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 290.851, een solvabiliteit van 46,4 % en een verlies van € 23.250. De winst daalde met 109,8 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 30 september 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wie bestuurt MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN?
Het boekjaar van MAKELAARSKANTOREN T'SJOEN eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0428314386
Europese Commissie0428314386
Notarissen (Fednot)