Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0427.610.543
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1985-07-05
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Faubourg de Mons 65, 1400 Nivelles
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 10.241
▲ 849,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 39.018
▼ 22,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
59,9 %
▼ 34,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 10.361 | ▲ 1208,5 % | € -935 | € -497 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 9.841 | ▲ 844,4 % | € -1.322 | € -881 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 10.241 | ▲ 849,2 % | € -1.367 | € -926 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 39.018 | ▼ 22,3 % | € 50.205 | € 51.572 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 26.120 | ▲ 752,4 % | € 3.064 | € 3.643 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 65.138 | ▲ 22,3 % | € 53.269 | € 55.215 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 59,9 % | ▼ 34,3 ptn | 94,2 % | 93,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Faubourg de Mons 65, 1400 Nivelles
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-06
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-20
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-08
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van PHOTOCOMPOSITION N. DIEU?
Het ondernemingsnummer van PHOTOCOMPOSITION N. DIEU is 0427.610.543. Het btw-nummer is BE 0427.610.543.
Wanneer werd PHOTOCOMPOSITION N. DIEU opgericht?
PHOTOCOMPOSITION N. DIEU werd opgericht op 5 juli 1985, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van PHOTOCOMPOSITION N. DIEU?
De maatschappelijke zetel van PHOTOCOMPOSITION N. DIEU is Faubourg de Mons 65, 1400 Nivelles.
Wat doet PHOTOCOMPOSITION N. DIEU?
De hoofdactiviteit van PHOTOCOMPOSITION N. DIEU is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).
Hoeveel werknemers heeft PHOTOCOMPOSITION N. DIEU?
Volgens de jaarrekening over 2025 had PHOTOCOMPOSITION N. DIEU geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van PHOTOCOMPOSITION N. DIEU?
PHOTOCOMPOSITION N. DIEU vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 10.361 in 2025. De winst van het boekjaar was € 10.241.
Is PHOTOCOMPOSITION N. DIEU bereikbaar via Peppol?
Ja. PHOTOCOMPOSITION N. DIEU staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0427610543 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is PHOTOCOMPOSITION N. DIEU?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 39.018, een solvabiliteit van 59,9 % en een winst van € 10.241. De winst steeg met 849,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is PHOTOCOMPOSITION N. DIEU failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PHOTOCOMPOSITION N. DIEU ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft PHOTOCOMPOSITION N. DIEU de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van PHOTOCOMPOSITION N. DIEU, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 6 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt PHOTOCOMPOSITION N. DIEU?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft PHOTOCOMPOSITION N. DIEU 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van PHOTOCOMPOSITION N. DIEU?
Het boekjaar van PHOTOCOMPOSITION N. DIEU eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0427610543
Europese Commissie0427610543
Notarissen (Fednot)