Belgische ondernemingen

Onderneming 0427.112.180

Royal S NV

Actief sinds 1985 Normale toestand Naamloze vennootschap Oostende

Naamloze vennootschap in Oostende, sinds 1985. Handel in eigen onroerend goed. Brutomarge € 822k, winst € 571k (2025). 3 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0427.112.180.

Huidige bestuurders

3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 571.291

▲ 21,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 5.044.585

▲ 2,0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0427.112.180
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1985-03-20
Personeel
0,0 VTE
Maatschappelijke zetel
Koninginnelaan 46 bus .0801, 8400 Oostende

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 68.110Handel in eigen onroerend goedHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.201Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.203Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.310Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.321Activiteiten van syndici van onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

3 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 571.291

▲ 21,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 5.044.585

▲ 2,0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

88,7 %

▼ 4,6 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 821.521▼ 2,5 %€ 842.632€ 809.600
Bedrijfswinst (-verlies)€ 610.888▼ 3,9 %€ 635.834€ 600.242
Winst (verlies) van het boekjaar€ 571.291▲ 21,1 %€ 471.735€ 404.458
Balans
Eigen vermogen€ 5.044.585▲ 2,0 %€ 4.946.481€ 4.795.818
Schulden€ 624.539▲ 85,9 %€ 335.955€ 487.936
Balanstotaal€ 5.688.499▲ 7,3 %€ 5.303.524€ 5.306.553
Solvabiliteit berekend88,7 %▼ 4,6 ptn93,3 %90,4 %
Personeel
Voltijdse equivalenten0,0= 00,00,0
Schemam01-fm01-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Aandeelhouders

Bron: jaarrekening

2 aandeelhouders in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om ze te zien.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Koninginnelaan 46 bus 5, 8400 Oostende

2.026.931.202 · sinds 1989-01-10

  • 68.110 Handel in eigen onroerend goed
  • 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
  • 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
  • 68.204 Verhuur en exploitatie van terreinen
  • 68.310 Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
  • 68.321 Activiteiten van syndici van onroerend goed

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Royal S?

Het ondernemingsnummer van Royal S is 0427.112.180. Het btw-nummer is BE 0427.112.180.

Wanneer werd Royal S opgericht?

Royal S werd opgericht op 20 maart 1985, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Royal S?

De maatschappelijke zetel van Royal S is Koninginnelaan 46 bus .0801, 8400 Oostende.

Wat doet Royal S?

De hoofdactiviteit van Royal S is: Handel in eigen onroerend goed (NACE 68.110).

Hoeveel werknemers heeft Royal S?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Royal S gemiddeld 0,0 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van Royal S?

Royal S vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 821.521 in 2025. De winst van het boekjaar was € 571.291.

Is Royal S bereikbaar via Peppol?

Ja. Royal S staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0427112180 en 9925:BE0427112180 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is Royal S?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 5.044.585, een solvabiliteit van 88,7 % en een winst van € 571.291. De winst steeg met 21,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Royal S failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Royal S ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Royal S de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van Royal S, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 19 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 30 januari 2026. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt Royal S?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Royal S 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Royal S?

Het boekjaar van Royal S eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid